League Of Legends Linux

League Of Legends Linux nasıl kurulur

League Of Legends Linux

League Of Legends Linux Nasıl Kurulur?

League Of Legends  linux işletim sistemine özel olarak  Riot Games tarafından çıkarılmıyor.  Yani Linux için resmi lol yükleyicisi yok, işletim sistemini kullananlar oyun için değil de daha çok kodlama tarzı mühendisler vs. kullanıyor. Fakat oyunu çalıştırabileceğimiz bazı programlar var  bu programlar ile çalıştırabilirsiniz ama Fps düşüklüğü takılma yaşayabilirsiniz. Çünkü program üzerinden oynayacak olduğunuz için böyle takılma, kasma olabilir.

İlk Programımız Wine sahte bir windows kurulumu yaratır. Sistem dosyalarını sanal sürücüsünde tutar bu program. Wine League of Legends’ı sabit olarak desteklemiyor. Bunun için Wine arkada çalışırken diğer  program ile oyunu tamamen oynayabilir duruma geleceğiz.

Diğer programımız Play On Linux kurduğunuzda arka planda yine Wine çalıştırarak kullanılır. Size sunduğu ara yüz ile istediğiniz oyunu listeden seçip kurabilirsiniz. Linux sabit olarak oyunu desteklemiyor aynı şekilde Wine programı da  ancak League Of Legends Linux işletim sistemine özel çıkarırsa oynayabilirsiniz.

 

"League Of Legends Linux" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları