League of Legends Mobil

 

League of Legends Mobil oyunu

League of Legends Mobil

League Of Legends Mobil Oyunu

League Of Legends 8. sezonu da yarılamak üzere, aradan 8 yıl geçen oyunun benzeri telefonlara uyarlandı. Mobile legends bunlardan biri ve canım sıkılınca benimde oynadığım bir oyun. League Of Legends temalı oyunda aynı şekilde bir harita var ve bu haritada 3 koridor ve bir tane orman var oynanış olarak birebir olmasa da, benzerlikleri çok fazla  League Of Legends daki yaşadığınız heyecanı mobil dünyasına taşıyan bir moba oyunu denebilir.

Oyunun temel mantığı aynı şekilde rakip takımın üssünü yok etmeye çalışmaktır. Beş biz Beş de karşı takım olmak üzere haritada on kişiyiz ve bu 5 erli gruplar hem kendi kulelerini savunmalı hem de rakip takımın kulelerini ya da kalesini yıkmak zorunda. Online maçları aşırı derecede oynayan oyuncular olduğundan  2 dakikadan kısa bir süre içerisinde buluyor.

3 Tane yetenek atışınız bulunmakta bir tanesi süper (ultimate) yetenektir. Kısa süreli bir işiniz çıktığında oyundan çıkarsanız yapay zekâ tarafından kullanılıyorsunuz ve geri geldiğinizde oyuna tekrar bağlanabiliyorsunuz. Yıllarca league of legends de beklediğimiz  Oyun içi sesli iletişim mobile legends de bulunmaktadır. Diğer Oyun ise League Of Legends yapımcısından çıkma bir oyun olan Arena Of Valor, oyun popülerliğini benzerlikleri ile değil de daha çok DC Comics karakterlerine yer vererek alıyor. Oyunda 40 dan fazla karakter olması ve günden güne artarak yeni takipçiler topluyor.  Tek kötü yanı ise DC Comics karakterlerinin oyun parası ile değil de gerçek para ile alınmasıdır."League of Legends Mobil" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: