Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
League of Legends Mobil oyunu

League of Legends Mobil

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

 

League of Legends Mobil oyunu

League of Legends Mobil

League Of Legends Mobil Oyunu

League Of Legends 8. sezonu da yarılamak üzere, aradan 8 yıl geçen oyunun benzeri telefonlara uyarlandı. Mobile legends bunlardan biri ve canım sıkılınca benimde oynadığım bir oyun. League Of Legends temalı oyunda aynı şekilde bir harita var ve bu haritada 3 koridor ve bir tane orman var oynanış olarak birebir olmasa da, benzerlikleri çok fazla  League Of Legends daki yaşadığınız heyecanı mobil dünyasına taşıyan bir moba oyunu denebilir.

Oyunun temel mantığı aynı şekilde rakip takımın üssünü yok etmeye çalışmaktır. Beş biz Beş de karşı takım olmak üzere haritada on kişiyiz ve bu 5 erli gruplar hem kendi kulelerini savunmalı hem de rakip takımın kulelerini ya da kalesini yıkmak zorunda. Online maçları aşırı derecede oynayan oyuncular olduğundan  2 dakikadan kısa bir süre içerisinde buluyor.

3 Tane yetenek atışınız bulunmakta bir tanesi süper (ultimate) yetenektir. Kısa süreli bir işiniz çıktığında oyundan çıkarsanız yapay zekâ tarafından kullanılıyorsunuz ve geri geldiğinizde oyuna tekrar bağlanabiliyorsunuz. Yıllarca league of legends de beklediğimiz  Oyun içi sesli iletişim mobile legends de bulunmaktadır. Diğer Oyun ise League Of Legends yapımcısından çıkma bir oyun olan Arena Of Valor, oyun popülerliğini benzerlikleri ile değil de daha çok DC Comics karakterlerine yer vererek alıyor. Oyunda 40 dan fazla karakter olması ve günden güne artarak yeni takipçiler topluyor.  Tek kötü yanı ise DC Comics karakterlerinin oyun parası ile değil de gerçek para ile alınmasıdır.

League of Legends Mobil YAPILAN YORUMLAR