League Of Legends Nasıl Oynanır ? - Tablet Adam

League Of Legends Nasıl Oynanır ?

League Of Legends Gameplay

League Of Legends Nasıl Oynanır ?

League Of Legends Gameplay

League of legends basitçe bir açıklama ile rekabete dayalı, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Lol temel olarak 5 vs 5 oynanan bir oyundur. Şu an oyunda 139 tane karakter bulunmakta ve Riot Games her ay neredeyse yeni karakteri oyunculara sunuyor. oyun ücretli değildir, kayıt olarak oyunu oynayabilirsiniz.  139 karakterin yetenekleri aynı olmadığı gibi farklı farklı güçleri var. Anlatmadan önce oyunda bir harita var ve bu haritaya göre şampiyonlar belirleniyor.

Bunu belirtmek istedim, haritaya göre konuşacak olursak üstten aşağı doğru sıralı bir şekilde anlatayım Solo (Top Lane) Üst koridorda tek başına amansızca mücadele verir karşı kuleyi yıka bilirse oyunu açabilir ve takımın tank lığını üstlenir. Jungler (Jungle) Ormancı , ormana gider canavarları keserek güçlenir amacı koridorlara baskın atıp takımını öne geçirmektir ve rakibinin ormanını keserse onu geri düşürebilir. Mid (Mid Lane) Orta koridora çoğunlukla suikastçı şampiyonlar alınır amaçları tamamen karşı takımın nişancısını yada suikastçısını takım savaşında ortadan çıkarmaktır.

Adc (Bot Lane) Nişancı olarak bilinir oyunun taşıyıcıdır takım arkadaşları kasmadıysa takım olarak korunursa harikalar yaratabilir. Support (Bot Lane) Nişancıyı korur destek olarak bilinir nişancısını kastırıp ölümüne korursa oyunu bot koridorundan alabilirsiniz. Oyunun amacı rakip takımın merkezini ele geçirmek veya yok etmek"League Of Legends Nasıl Oynanır ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
55 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: