League Of Legends Ping Düşürme

League Of Legends Ping Düşürme Yolları

League Of Legends Ping Düşürme

League Of Legends Ping Düşürme Yolları

Bu sorunu yaşayan ben dahil bir çok oyuncu var. Ping League Of Legends sunucusuna ulaşıp senin bilgisayarına geri dönme süresidir. Bir araştırma yaptım ve birçok ping düşürme programına denk geldim arkadaşlar bunlar hiç bir işe yaramaz nedeni ise programlar daha çok bilgisayarınızın İnternet bağlantısını sıfırlaması dır.

Bu sıfırlama tabi ki düzeltme yapabilir ancak bu programlara ihtiyacımız yok, kendimiz de yapabiliriz. Öncelik le sorunlar İnternet bağlantımız ile alakalı olduğundan yapacağımız işlem modem ile bilgisayar arasında olacaktır.  Ping sorunun başlıca sebeplerinden biri Türkiye’deki İnternet altyapısının kötü olmasıdır

1-Kablosuz bağlantı kullanıyorsan Ethernet kablosu kullanmanı öneririm kablosuz bağlantıda gecikmeler oluyor.-
2-İnternet hızını düşüren programlar kullanıyorsan kapatmalı sın oyuna etki edebilir.
3-Akn sınırını aşmış olabilirsiniz ve aştığınızda evde WİFİ ile bağlanan vardır Wifi nizi kapatmanızı öneririm.
4-Evde birden fazla bilgisayar olabilir ve diğer bilgisayarda indirme olabilir kapatmasını söyleyin.
5-Bilgisayarınızın arka planında İnternet kullanan program vardır Bilgisayarınız her açıldığında bu program açılabilir kapatın.
6-Bilgisayarınızda bir şey iniyor ise kapatın.
7-Modeminize rest atın
8- Abone olduğunuz İnternet şirketini arayıp hızınızı yükseltmesini söyleyebilirsiniz.
9- Akn sınırı aşıldığında İnternet iniz otomatik olarak 3 MB hızına düşüyor buda ping yaratabilir"League Of Legends Ping Düşürme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
69 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: