Lee Sin

Merhabalar Lee Sin Rehberime hoş geldiniz. Lee sin oyunun erken safhalarında çok güçlü olup birçok orman şampiyonlarına karşı tradeleri kazanabilen bir şampiyondur.

Early’de çok rahatça counter jungle yapabilen summonerları olmayan laneleri çok rahatça gankleyebilen skill setlerine sahip olup ultisi sayesinde rahatça takım arkadaşlarını ve kendini snowball efektine bağlayabilir.

Lee sin oynarken eşya seçimlerinizi oyunun gidişatına ve earylde aldığınız killere göre değişiklik yapabilirsiniz.

Lee Sin Build (İtem Dizilimi)

Lee Sin Full Build

Lee Sin Build

Lee Sin İtem Dizilimi

Lee Sin İtem

Lee Sin Rün Dizilimi (Runes)

Lee Sin Rün Dizilimi

Lee Sin Rün

 

Lee Sin Abilities (Yetenek Dizilimi)

Lee Sin Yetenek Dizilimi

Lee Sin Abilities

Lee Sin Ct (Counter)

Lee Sin Counter

Lee Sin Ct

LoL Skin içeriğimize göz atabilirsiniz."Lee Sin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
136 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: