Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Legend Tv İndir

Legend Tv İndir

Legend Tv Hakkında Ön Bilgi

Komedi Gecesi Oyunu hakkında legend tv tarafından izleyicilerine sevinecekleri bir haber bulunmaktadır. Komediyi sevenler için artık akıllı cihazların keyfini çıkararak vakit geçirebilecekleri bir oyun sunuyor tv izleyicilerine.

Komedi gecesi oyununda, yarışmacılar bir komedi şovu yaparak rakiplerinden daha yüksek puan almaya çalışmaktadır  ancak, bu oyunda kendi komedi şovlarını yaparken insanların rakiplerinden daha iyi performans göstermeleri gereklidir.

Komedi gecesi oyununda, insanların komedi yeteneklerini sergileyerek jüri ve izleyiciden yüksek puan almaları gereklidir ayrıca insanlar performanslarının ardından seyircinin acımasızca olan  yorumlarına cevap vermek zorunda kalırlar.

Kendine güvenen komedi şovlarını yaparak rakiplerini yenmek isteyip, komedi gecesi uygulamasını akıllı cihazlarına indirererek onlarda kullanabilir. Uygulamada, insanların şovları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle yayınlanmaktadır. Kendine güvenen komedi göstermek isteyenler uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirler.

Legend Tv İnceleme

 

Legend Tv KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Legend Tv İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 3.2MB
  • Yükleme Sayısı: 1.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.0 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 1.1
  • Sunan: Legend
Legend Tv İndir YAPILAN YORUMLAR