Lexi Mills Digitalzone’da!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Lexi Mills Digitalzone’da!

Yıllardır düzenlediği Digitalzone etkinlikleri ile adından söz ettiren başarılı SEO şirketi Zeo Agency, 2018 yılında düzenleyeceği Digitalzone etkinliği ile yine sektörün önde gelenleri ile katılımcıları bir araya getirecek.

 

Doğu Avrupa’nın alanında en önemli etkinliklerinden olan Digitalzone, birbirinden önemli isimlere ev sahipliği ev yapacak. Digitalzone18’e katılacak isimlerinden birinin Lexi Mills olduğu duyuruldu. Alanında oldukça önemli bir isim olan Lexi Mills’in Digitalzone18’de olması oldukça heyecan yarattı. Dijital pazarlama alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alan Lexi Mills, etkinliğin ilk günü olan 18 Ekim 2018’de  katılımcılarla buluşacak. Peki, Lexi Mills kimdir?

Kazandığı çok sayıda ödülle tanınan Lexi Mills, SEO’yu Halkla İlişkiler ile hem taktiksel hem de stratejik seviyede bir araya getirmesiyle biliniyor. Oldukça çeşitli konularda araştırmalar yapan Lexi Mills’in başlıca araştırma konuları arasında makine eğitimi ve yapay zeka konularının internet taraması alanında ortaya çıkardığı fırsatlar, riskler ve ahlak kuralları yer alıyor.

 

Dünya çapında bilinirliği olan ve Zeo Agency tarafından düzenlenecek Digitalzone18, bu yıl 18-19 Ekim 2018 tarihlerinde arasında İstanbul’da Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek. İki gün sürecek konferansın ilk günü olan 18 Ekim 2018’de “İçerik” ana temasıyla içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması konularında sektörün önde gelen isimleri katılımcılarla buluşacak. İkinci gün olan 19 Ekim 2018’de ise “Search” ana temasıyla PPC reklamları, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM) ve sosyal medya reklamları gibi konulara yer verilecek.

İlk gün dijital pazarlama alanının önemli isimleri arasında bulunan Lexi Mills’in yanı sıra Yiğit Konur, Rıza Selçuk Saydam, Phil Nottingham, Laura Crimmons ve Matthew Kay gibi isimler konuşmacı olarak sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgi verecek. İkinci gün katılımcılara seslenecek konuşmacılar ise şu şekilde:

 

  • Larry Kim
  • Cindy Krum
  • Barry Adams
  • Gary Illyes
  • Kevin Richard
  • Fatih Özkösemen
  • Bartosz Góralewicz
  • Anders Hjorth

 

SEO ana teması ile ilki 2013 yılında SEOzone adıyla yapılan etkinlik, 2016 yılına gelindiğinde kapsamını genişletti. Dünya çapında bir yapıya dönüşen ve Digitalzone adını alan etkinliğin bu yıl beşincisi düzenlenecek. Her iki gün de simultane çeviri bulunan Digitalzone18’e 700 kişinin katılması bekleniyor.

Lexi Mills Digitalzone’da! YAPILAN YORUMLAR