LG GPad V500 8.3inc Tablet incelemesi

lg tablet

Merhaba Tablet adam hoş geldiniz bugünkü tablet incelememiz LG G Pad V500. Hem iş hemde oyun için doğru renkleri ve yüksek çözünürlüklü ayrıntıları gösteren bir cihazdır. Olağan üstü netlikle sinema video benzeri görüntüleri sunan G Pad 8,3, herkesi hayran bırakan ve tam sizin aradığınız gibi doğaya en sadık renkleri sağlar. Yakınlaştırıldığında bile her ayrıntıyı gösteren canlı ve net görüntülerde olağanüstü görsel deneyim sunan G Pad8.3’’ Full hd ekranla tüm gözleri kendi üzerine çeker. Üstün ıps teknolojisiyle G Pad V500 renkleri bozmadan ve en doğal görüntü çoğaltma özelliği sayesinde sunar. Renkleri canlı ve gerçekte olduğu gibi gösterir. 273 ppi çözünürlük iyileştirilmiş piksel yoğunluğu daha iyi bir görüntü kalitesi sunar. Ekranda daha keskin ve ayrıntılı görüntü izlenir. 7.2 mm’lik sıfıra yakın çerçeve kalınlığıyla boşa gitmeyen alan sağlar uçtan uca izleme deneyimini yaşayın.

LG GPad Özellikleri

Ana ekranda bulunan ve dörde kadar çıkarılabilen qslide pencerelerinin

boyutunu, şeffaflığını ayarlayarak birden çok uygulamayı eşzamanlı olarak yönetin ve kullanın. G Pad V500’ün Qualcomm snapdragon yonga setini içeren dört çekirdekli işlemcisi sayesinde cihaz üzerindeki her bir etkileşimi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin. Üç parmağınızı sola veya sağa kadırarak üç farklı uygulama arasında anında geçiş yapın ve böylece büyük ekranda aynı anda daha fazla görevi gerçekleştirin. LG G Pad 8.3’ü bir çocukla veya misafirinizle paylaşın cihanızı kullanmalrına izin verirken kişisel bilgileriniz gücende kalsın. Uygulama sınırlamalarını önceden ayarlayın ve bu moda doğrudan ekran kilidin aç öğesinden erişin. Tablet adam’da birdahaki tablet incelemelerinde görüşmek üzre.

lg Gpad

bir önceki tablet incelemeleri‘nde GALAXY TabPRO SM-T520 tablet incelemesi buradan ulaşabilirsiniz"LG GPad V500 8.3inc Tablet incelemesi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
45 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: