Little Commander 2 - Tablet Adam
Little Commander 2

Little Commander 2

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
little-commander

Little Commander 2 APK oyunlar indir

Merhaba tablet adama hoş geldiniz tablet oyunları indir kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. Little Commander 2 APK oyunlar indir kule savunması oyunları içerisinde aksiyonu oldukça fazla olan oyunlardan birisidir. Bu oyunda saldırı altında olan dünyanın bir bölgesinde savunma yapan birliklere komutanlık yapıyorsunuz. Üstün strateji gerektiren oldukça zorlanılacak bölümler içerir bu bölümlerde de tecrübe kazanabilirsiniz. Her bölüm atlatıldığında bir sonraki bölümün kilidi açılmaktadır.

Little Commander 2 İndir

Dalga dalga ve her seferinde daha da zorlu düşmanları içeren düşman birliklerine karşı kuracağınız savunma kuleleri ile müdahale etmeniz gereklidir. Kuleler her müdahalesinden tecrübe kazanarak yüksek özellikli kademelere çıkabilmektedir. Oyundaki para olgusunu öldürdüğünüz düşman başına kazanarak, savunmanız için gerekli kuleler ya da diğer savunma araçlarının yapımı ve geliştirilmesi için harcayabilirsiniz. Aynı zamanda belli bir dolum süresi olan özel güçler arasında nükleer ve biyolojik bombalar, füze saldırısı, hava harekâtı gibi güçler ile düşmanlarınıza alan etkili saldırı gerçekleştirerek toplu katliamlar yapabilirsiniz. Hava ve kara saldırı araçları ile gelen düşman birliklere özelliklerine göre savunma yerleştirerek bölgenizi koruyabilirsiniz.

Evet APK Oyunlar indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Chess Live APK oyun indir oyununu indirebilirsiniz.

Little Commander 2 APK

Little Commander 2 İndir

"Little Commander 2" 33 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
lol rp

"Little Commander 2" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
33 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: