Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LoL 2018 Şampiyonluk Ligi Kadroları – 2018 Kış Mevsimi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

League Of Legends 2018 Sezonu

League of Legends 2018 Şampiyonluk Ligi Kış mevsimi takımlarını ve kadrolarını merak ediyor ve desteklediğiniz takım bu mevsim hangi oyuncularla yola devam edecek  öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz makalemizi okumaya devam edin.

2018 League Of Legends Takdir Sistemi Değişikliklerini merak ediyorsanız tıklayarak makalemize gidebilirsiniz.

2018 Şampiyonluk Ligi

2018 League Of Legends Şampiyonluk Ligi

2018 League Of Legends Şampiyonluk ligi Başlangıç Tarihi

Kış Mevsimi 20 Ocak 2018 tarihinde başlıyor!

 

2018 LoL Şampiyonluk Ligi Takımları

 

League Of Legends oyunun yapımcı şirketi Riot Games’in Türkiye kolu RİOT Türkiye  diğer sezonlarda dünya çapında malesef ki pek yüzümüzü güldüremeyen şampiyonluk ligi takımları adına bu sezon ümitli.

2018 Ocak ayı itibariyle her sezon olduğu gibi 2018 kış mevsimi şampiyonluk liginde de 8 takım bulunuyor.Bu takımlara geçen sezondan farklı olarak Royal Bandits eklendi,Royal Bandits 2018 Sezonu için  Yükselme Ligi 1. Sıralarını çekmesine rağmen kazansa bile anca 2018 yaz mevsiminde şampiyonluk ligine katılabileceği için işlerini biraz hızlandırdı ve OyunHizmetleri takımının slotunu satın alarak 2018 Kış mevsimi’ne adını yazdırdı.

2018 Şampiyonluk Ligi Takımları ise şu şekilde;

1907 FENERBAHÇE ESPOR,BAUSUPERMASSİVE ESPORTS,DARK PASSAGE,GALAKTICOS,HWA GAMİNG,ROYAL BANDİTS,TEAM AURORA,YOUTH CREW(Crew esports)

 

2018 Şampiyonluk Ligi

Şampiyonluk Ligi Kadroları Değişti

2018 LoL Şampiyonluk Ligi Kadroları

 

Öncelikle 2017 TBF Şampiyonu olan ve ülkemizi yurt dışında temsil eden 1907 Fenerbahce Espor takımını inceliyelim.

1907 FENERBAHÇE ESPOR

 

fenerbahçe kadro 2018

1907 fenerbahçe

 

Başlangıç olarak şunu üzülerek belirtmeliyim ki her alanda olduğu gibi League of Legends arenasında da avrupa takımlarının bizi küçük gördüğü çok açık,birçok Şampiyonluk Ligi takımının büyük sorunu olan eu lcs  takımlarıyla scrim yani antrenman maçı atamama sorunu 1907 Fenerbahçe için pek önemli değil çünkü takım yetkilileri kesenin ağzını açarak  takımını topladığı gibi Kore’nin yolunu tuttu.

Yaklaşık 3 hafta kore’de bootcamp yapan 1907 Fenerbahçe kore’de yaptığı antrenmanlardan kazandığı tecrübeyle  2018 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi için baya iddalı gözüküyor.

1907 Fenerbahçe Espor bu sene vadiye iki oyuncu değişiklikliği ile inecek.Bunlardan birisi koreli oyuncu “Move” yerine  yine başka bir koreli oyuncu olan “Chaser“i takıma kattı,aynı zamanda destek rolünde ise  “Japone” takımdan ayrılarak yerine “Zergsting” getirerek destek rollerinde türk oyuncu tutmayı başardılar.1907 Fenerbahçe Esports takımının teknik ekibinde veya yedek kadrosunda ise değişen bişey yok.

1907 Fenerbahçe takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

 Şampiyonluk Ligi takımları

2018 Lol Sezonu 1907  Fenerbahçe espor güncel kadro

 

 

 

BAUSUPERMASSİVE ESPORTS

 

2018 Şampiyonluk Ligi

BauSupermassive espor takımı

 

2017 Şampiyonluk liginde destek rolünden yana çok büyük sıkıntıları olan BauSupermassive bu sezon  hem orta koridor oyuncusu olan “Naru” ve Destek Rolü oyuncusu “Rogu” ile yollarını ayırarak 2018 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimine 2 değişiklik ile adım atacak.

Önemli olan konu ise yerlerine gelen koreli oyuncular, orta koridor oyuncusu olarak koreli “GBM“i transfer eden BauSupermassive destek rölüne ise “SnowFlower“i takımına kattı.

SnowFlower‘i tanıyanınız vardır tanımayanlar için ise ufak bilgilendirelim koreli destek oyuncu LCK yani kore liginde çok sevilen ve yeri garanti olarak görülen bir oyuncuyken ligimize transfer olması biz espor severleri mutlu etti.Bir diğer değişiklik ise takımın sahiplerinden olan “Lethillion” Koçluk görevinden alınarak yerine koreli koç “Irean” getirildi.

BauSuperMassive takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

LoL Skin

BauSupermassive 2018 Güncel Kadrosu

 

 

 

DARK PASSAGE

 

2018 Şampiyonluk Ligi

darkpassage 2018 league of legends takımı

 

İki mevsimdir aradığını bulamayan Dark Passage Üst Koridor Oyuncusu “Marshall” dışında bütün oyuncularını değiştirdi ve koçuyla yollarını ayırdı.

Orta koridora daha önce profesyonel anlamda hiç tecrübesi bulunmayan 17 yaşındaki koreli oyuncu “Lucete“i transfer eden Dark Passage alt koridora ise yükselişte olan iki genç oyuncuyu transfer etti.

Destek rolüne 1907 Fenerbahçe‘den tanıdığımız “Japone” nişancı rolüne ise Team Aurora‘dan tanıdığımız “Ruvelius” getirildi.

Aynı zamanda League of Legends arenasında bulunan eski efsanelerden koreli orman oyuncusu “Kakao” iki mevsimdir tam performansını gösterememişti son olarak kore liginden ayrılıp avrupa liginde boy gösteren  “Misfits” takımına transfer olan oyuncu son olarak 2018 Şampiyonluk ligi Kış mevsiminde Dark Passage takımında yeteneklerini sergileyecek.

Dark Passage takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

LoL Skin

Dark Passage 2018 Kış Mevsimi Güncel Kadro

 

 

GALAKTICOS

 

2018 güncel kadro

Galakticos takımı league of legends

 

Şampiyonluk ligi takımları arasında kısmen yeni olan ve Koreli oyuncusu bulunmayan tek takım Galacticos üst koridor ve destek rolü oyuncuları dışında diğer üç oyuncusunu değiştirdi.

Birçok yeni ve yetenekli oyuncuya kapılarını açan Galacticos 2018 Şampiyonluk liginde diğer tecrübeli oyuncuları barındıran  iddalı takımlar arasında biraz zorlanacak gibi.

Galacticos takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

Lol Skin league of legends

2018 League Of Legends Takımı Galacticos Güncel Kadro

 

 

 

HWA GAMİNG

 

League of legends kostüm

Hwa Gaming Takımı  2018

Hwa Gaming 2017 Mevsiminden sadece orta koridor oyuncusu “Xico” yerine Dark Passage’den tanıdığımız “Ninja“yı getirerek 2018 Şampiyonluk Ligi takımları arasında en az değişikliğe giden takım oldu.

Hwa Gaming takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

lol skin

Hwa Gaming League Of Legends 2018 Güncel Kadro

 

 

ROYAL BANDİTS

 

league of legends takımı

Royal Bandits League Of Legends Güncel Kadro 2018

 

Ligin yeni ve iddalı ekibi Royal Bandits,OyunHizmetleri takımının haklarını satın alarak 2018 Şampiyonluk ligi kış mevsimine giriş yaptı, Yükselme Ligi açık elemelerindeki kadrosunu tamamen değiştiren Royal Bandits‘in gözü bu sezon epey yükseklerde!

Hep merakla beklediğimiz alt koridor ikilisi “HolyPhoenix” ve “DumbleDoge” ikilisi bu sezon Royal Bandits takımında !

Royal Bandits takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

2018 Kış Mevsimi Royal Bandits Güncel Kadrosu

 

TEAM AURORA

 

League Of Legends 2018

Team Aurora

 

Team Aurora 2018 Şampiyonluk ligine girerken en ses getiren transferi yaptı ve herkesin tanıdığı fakat geçtiğimiz sezonlarda BauSuppermassive takımında yüzü gülmeyen yıldız oyuncu “Naru“yu takımına getirmeyi başardı,aynı zamanda “Naru”  ligin tek Türk orta koridor oyuncusu!

Team Aurora takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

League Of Legends takımı Team Aurora Güncel Kadro 2018

 

YOUTHCREW

 

LoL 2018

Youth Crew League Of Legends Takımı

 

YouthCrew (eski adıyla Crew Esports) orta koridor ve destek oyuncusunu değiştirerek 2018 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimine iki oyuncu değişikliğiyle giriş yaptı.Kore ligi takımından yıldız oyuncu “COCO“yu transfer eden YouthCrew yine bu sezonda iddalı takımlar arasında.

YouthCrew takımının 2018 Şampiyonluk Ligi kadrosu ise şu şekilde;

 

Crew esports lol

League Of Legends YouthCrew 2018 Kış Mevsimi Kadrosu

 

 

Güncel 2018 Şampiyonluk Ligi Kadroları bu şekilde mevsim içi değişiklikler olabilir fakat başlangıç için takımlar çok iddalı.

Favori Takımınızı ve Ligi 1. sırada tamamlıyacak takımı yorumlarda belirtebilir ve merak ettiğiniz League Of Legends  köstümlerini  ücretsiz  deneyebileceğiniz Lol Skin programımızı inceleyebilirsiniz.

 

LoL 2018 Şampiyonluk Ligi Kadroları – 2018 Kış Mevsimi YAPILAN YORUMLAR