LoL 2018 Sezonu Değişiklikleri - Takdir Sistemi - Tablet Adam

2018 Sezonu Değişiklikleri – Takdir Sistemi

League Of Legends (LOL) 2018 sezonu değişiklikleri ile ilgili makalelerimizden ilki  Takdir (Honor) Sistemi 

 

league of legends takdir sistemi

2018 takdir sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm 2018 Sezonu Değişiklikleri makalemizin en önemlisi olan Takdir Sistemi değişikliklerini öğrenmek için  okumaya devam edin.

 

2018 Sezonu Değişiklikleri (Takdir Sistemi)

“Erdemle Mücadele et

 

League Of Legends 2018 Sezonu erdemle mücadele ettiğin , sakin kaldığın ve GG <3 sözünün karşılığını verdiğin her maç senin oyun zevkini arttıracak yeni ödüller veriyor.

2018 sezonu lol

Takdir Sistemi değişiklikleri

 

2018 Takdir İlerlemesi Nasıl olur  ve Ödülleri nelerdir ?

 

Her sezon yeni lig başladığında kümelerimizin sıfırlandığı gibi bu sezonda takdir seviyelerimiz sıfırlanıyor ve bütün league of legends oyuncuları 2. seviye’den başlıyor.Artık Takdir Seviyelerinin 3 dönüm noktası var ve bu dönüm noktaları arttıkca verilen ödüllerde artıyor! Onun dışında herşey eskisi gibi league of legends honor sisteminde 2. seviyeden başlayıp 5. seviyeye ulaşmaya çalışacaksın.

 

lol ödül 2018 sezonu

2018 takdir sistemi ödülleri

 

Dönüm Noktaları

 

2018 sezonu takdir sisteminde 5. seviyeye ulaşmak için her seviyeden önce 3 adet dönüm noktasını atlatmanız gerekiyor,2. seviyeden itibaren atladığın her dönüm noktası için league of legends tarafından bir ödül kazanıyorsun.

 

Takdir Küreleri (YENİ ÖDÜL)

 

League of legends takdir sistemine yeni eklenen bu ödülde ise 3. seviyeden itibaren başarıyla atladığın her bir dönüm noktasında bir küre garanti olarak hesabına gelecek, Artık 5. Seviyeye ulaştığında ise sezon sonuna kadar herhangibir takdir seviyesi atlayamasanda 2018 sezonu sonuna dek 5. seviye takdir ödülü kazanmaya devam ediceksin!

 

Takdir Kapsülleri

 

Takdir Kapsülleri artık rastgele gelmiyor (gayet mantıklı olmuş 5 ranked maçı kazanmama rağmen kapsül alamamıştım.) ama 3. takdir seviyesinden itibaren 4. ve 5. seviyelere ulaştığınızda league of legends oyuncularına her seviye için 1 kapsül veriyor.Üstelik takdir seviyen arttıkça kazandığın ödülün güzelliğide artıyor aynı zamanda Takdir Kapsülünden Kostüm Çıkması GARANTİ!

 

2018 Sezonu Değişiklikleri  Takdir Sistemi Ödüllerinden Ne Çıkar ?

 

Artık herkes League Of Legends’de ödül kazanamayacak tilt olduğunuz oyuncuya karşı klavyeyi kullanmamanız büyük önem taşıyor,kendi oyununuzu oynayın yeterli.Eğer bu özellikleri taşımaz ve agresif bir oyuncu olmaya devam ederseniz bu muhteşem 2018 sezonu takdir ödüllerinden mahrum kalabilirsiniz.2018 takdir sezonundaki en önemli özellik ise artık her seviye başında ve dönüm noktasında ödül kazanmanız garanti!Peki bu seviyelerde hangi ödüller bizi bekliyor ? 2018  sezonu takdir ödüllerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

lol takdir seviyesi

takdir seviyesi kilitli

lol takdir seviyeleri

takdirsiz

league of legends takdir

takdir 1. seviye

lol skin

takdir 2. seviye

lol takdir seviyesi lol skin

takdir seviyesi 3.

lol takdir skin

takdir seviyesi 3. 1. dönüm noktası

lol takdir skin

4. takdir seviyesi

lol takdir devam

4. seviye takdir devamı

5. seviye takdir lol skin

takdir seviye 5

lol takdir 5. seviye

5. seviye takdir üzeri

 

 

 

2018 Sezonundaki Takdir Seviyelerindeki Sıfırlanma!

 

Önceki Sezonlarda league of legends topluluğuna yakışır şekirde küfürden, uzak ve sakin bir oyuncu olduysanız ve bu oyun içi takdir seviyenize yansıdıysa haliyle yüksek takdir seviyesinde sezonu bitirmişsiniz demektir ve league of  legendsin yüksek takdir seviyesinde bitiren oyuncuları için bir güzelliği var sizler yeni sezon takdir seviyesi ödüllerine 1 adım daha yakınsınız!

 

 

lol skin

takdir gerilemeleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

takdir gerileme lol skin

lol takdir seviyesi gerileme 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makalemizi okurken keyif aldıysanız teşekkür ve değiştirmemizi istediğiniz yönlerimizi  yorum atabilir, Eğer ilginizi çekiyorsa Lol Skin adlı League Of Legends skin programımızı inceleyebilirsiniz.  :=)

 

 "2018 Sezonu Değişiklikleri – Takdir Sistemi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
723 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: