Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
lol takdir ödülleri

2018 Sezonu Değişiklikleri – Takdir Sistemi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

League Of Legends (LOL) 2018 sezonu değişiklikleri ile ilgili makalelerimizden ilki  Takdir (Honor) Sistemi 

 

league of legends takdir sistemi

2018 takdir sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm 2018 Sezonu Değişiklikleri makalemizin en önemlisi olan Takdir Sistemi değişikliklerini öğrenmek için  okumaya devam edin.

 

2018 Sezonu Değişiklikleri (Takdir Sistemi)

“Erdemle Mücadele et

 

League Of Legends 2018 Sezonu erdemle mücadele ettiğin , sakin kaldığın ve GG <3 sözünün karşılığını verdiğin her maç senin oyun zevkini arttıracak yeni ödüller veriyor.

2018 sezonu lol

Takdir Sistemi değişiklikleri

 

2018 Takdir İlerlemesi Nasıl olur  ve Ödülleri nelerdir ?

 

Her sezon yeni lig başladığında kümelerimizin sıfırlandığı gibi bu sezonda takdir seviyelerimiz sıfırlanıyor ve bütün league of legends oyuncuları 2. seviye’den başlıyor.Artık Takdir Seviyelerinin 3 dönüm noktası var ve bu dönüm noktaları arttıkca verilen ödüllerde artıyor! Onun dışında herşey eskisi gibi league of legends honor sisteminde 2. seviyeden başlayıp 5. seviyeye ulaşmaya çalışacaksın.

 

lol ödül 2018 sezonu

2018 takdir sistemi ödülleri

 

Dönüm Noktaları

 

2018 sezonu takdir sisteminde 5. seviyeye ulaşmak için her seviyeden önce 3 adet dönüm noktasını atlatmanız gerekiyor,2. seviyeden itibaren atladığın her dönüm noktası için league of legends tarafından bir ödül kazanıyorsun.

 

Takdir Küreleri (YENİ ÖDÜL)

 

League of legends takdir sistemine yeni eklenen bu ödülde ise 3. seviyeden itibaren başarıyla atladığın her bir dönüm noktasında bir küre garanti olarak hesabına gelecek, Artık 5. Seviyeye ulaştığında ise sezon sonuna kadar herhangibir takdir seviyesi atlayamasanda 2018 sezonu sonuna dek 5. seviye takdir ödülü kazanmaya devam ediceksin!

 

Takdir Kapsülleri

 

Takdir Kapsülleri artık rastgele gelmiyor (gayet mantıklı olmuş 5 ranked maçı kazanmama rağmen kapsül alamamıştım.) ama 3. takdir seviyesinden itibaren 4. ve 5. seviyelere ulaştığınızda league of legends oyuncularına her seviye için 1 kapsül veriyor.Üstelik takdir seviyen arttıkça kazandığın ödülün güzelliğide artıyor aynı zamanda Takdir Kapsülünden Kostüm Çıkması GARANTİ!

 

2018 Sezonu Değişiklikleri  Takdir Sistemi Ödüllerinden Ne Çıkar ?

 

Artık herkes League Of Legends’de ödül kazanamayacak tilt olduğunuz oyuncuya karşı klavyeyi kullanmamanız büyük önem taşıyor,kendi oyununuzu oynayın yeterli.Eğer bu özellikleri taşımaz ve agresif bir oyuncu olmaya devam ederseniz bu muhteşem 2018 sezonu takdir ödüllerinden mahrum kalabilirsiniz.2018 takdir sezonundaki en önemli özellik ise artık her seviye başında ve dönüm noktasında ödül kazanmanız garanti!Peki bu seviyelerde hangi ödüller bizi bekliyor ? 2018  sezonu takdir ödüllerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

lol takdir seviyesi

takdir seviyesi kilitli

lol takdir seviyeleri

takdirsiz

league of legends takdir

takdir 1. seviye

lol skin

takdir 2. seviye

lol takdir seviyesi lol skin

takdir seviyesi 3.

lol takdir skin

takdir seviyesi 3. 1. dönüm noktası

lol takdir skin

4. takdir seviyesi

lol takdir devam

4. seviye takdir devamı

5. seviye takdir lol skin

takdir seviye 5

lol takdir 5. seviye

5. seviye takdir üzeri

 

 

 

2018 Sezonundaki Takdir Seviyelerindeki Sıfırlanma!

 

Önceki Sezonlarda league of legends topluluğuna yakışır şekirde küfürden, uzak ve sakin bir oyuncu olduysanız ve bu oyun içi takdir seviyenize yansıdıysa haliyle yüksek takdir seviyesinde sezonu bitirmişsiniz demektir ve league of  legendsin yüksek takdir seviyesinde bitiren oyuncuları için bir güzelliği var sizler yeni sezon takdir seviyesi ödüllerine 1 adım daha yakınsınız!

 

 

lol skin

takdir gerilemeleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

takdir gerileme lol skin

lol takdir seviyesi gerileme 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makalemizi okurken keyif aldıysanız teşekkür ve değiştirmemizi istediğiniz yönlerimizi  yorum atabilir, Eğer ilginizi çekiyorsa Lol Skin adlı League Of Legends skin programımızı inceleyebilirsiniz.  :=)

 

 

2018 Sezonu Değişiklikleri – Takdir Sistemi YAPILAN YORUMLAR