Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lol Fps Arttırma Nasıl Yapılır

Lol Fps Arttırma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Lol Fps Arttırma Nasıl Yapılır

Lol Fps Arttırma

Lol Fps Arttırma Nasıl Yapılır ?

League of Legends  oyununu sorunsuz FPS sorunu ve kasmadan oynayabilirsiniz! Şimdi yapabileceğiniz şeyleri adım adım söyleyeceğim. Öncelikle Lol Ve oyun dünyası için önemli konulardan biri  olan “Frame Per Second” yani  “Saniyelik Görüntü sayısıdır”.  Ne işe yarar bu Fps? Oyuncular yeni oyun aldıklarında  oyunlardan keyif almak için ses ve görüntünün kaliteli olmasına bakarlar. Bunun için Fps in yüksek olması oyuncuların işine gelecektir.

30 Fps saniyede 30 kare yakalıyor demektir, aslında ne kadar fazla kare o kadar iyi görüntüdür. Bu işin mantığı budur. Oyunlarda 25 Fps’in altına indiğinde yavaşlama, bug, takılma meydana gelir bunlar zaten bizim en çok şikâyet ettiğimiz durumlardır. 30 Fps oyuncular için ideal görüntü sayısıdır, donma yavaşlama 25 altındaki gibi olmaz bilgisayar rahatlar. 40-60 arası gidip gelmek göz zevkinizi artıracak akıcı oynanış hissi verecektir.

Lol Fps Arttırma Yolları

Yapacağımız adımlar söyleyeceğim fakat bilgisayarınız hal düzelmediyse bilgisayarınız ya çok eskidir ya da donanımsal bir problem yaşıyorsunuzdur.

  1. Ekran kartı sürücülerini güncel tutmak önemli, sorun gidermeler ve iyileştirmeler içerir.
  2. Oyun içi ayarlarının bilgisayar ve Fps üzerinde yüksek etkisi vardır. Bu ayarları düşürmek, oyunun görüntü kalitesini azaltacak ancak daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır.
  3. Sizin haberiniz olmadan  arka planda çalışan programları kapatmanız oyun oynarken bilgisayarınıza yük olmayacak, Fps yükselme gösterecektir.
  4.  Ekran kartı ayarların Lol çalışmasını etkisiz hale getirebilir. Yazılımı varsayılan haline getirmeni öneririm
  5.  Bozuk oyun dosyalarını onarmanı önerebilirim.
  6.  Windows un bazı görsel özelliklerini kapatabilirsin yani en iyi performansa ayarlaman ı öneririm
  7.  Oyun içi sesleri kapatarak performans gözlemleye bilirsin.
  8.  Bilgisayarına her program yüklediğinde, sistem kayıt defterinde değişiklikler yapar, bunu sıfırlayabilir sin.
Lol Fps Arttırma YAPILAN YORUMLAR