Lol Fps Arttırma Yöntemleri 2018 - Tablet Adam

Lol Fps Arttırma

Lol Fps Arttırma Nasıl Yapılır

Lol Fps Arttırma

Lol Fps Arttırma Nasıl Yapılır ?

League of Legends  oyununu sorunsuz FPS sorunu ve kasmadan oynayabilirsiniz! Şimdi yapabileceğiniz şeyleri adım adım söyleyeceğim. Öncelikle Lol Ve oyun dünyası için önemli konulardan biri  olan “Frame Per Second” yani  “Saniyelik Görüntü sayısıdır”.  Ne işe yarar bu Fps? Oyuncular yeni oyun aldıklarında  oyunlardan keyif almak için ses ve görüntünün kaliteli olmasına bakarlar. Bunun için Fps in yüksek olması oyuncuların işine gelecektir.

30 Fps saniyede 30 kare yakalıyor demektir, aslında ne kadar fazla kare o kadar iyi görüntüdür. Bu işin mantığı budur. Oyunlarda 25 Fps’in altına indiğinde yavaşlama, bug, takılma meydana gelir bunlar zaten bizim en çok şikâyet ettiğimiz durumlardır. 30 Fps oyuncular için ideal görüntü sayısıdır, donma yavaşlama 25 altındaki gibi olmaz bilgisayar rahatlar. 40-60 arası gidip gelmek göz zevkinizi artıracak akıcı oynanış hissi verecektir.

Lol Fps Arttırma Yolları

Yapacağımız adımlar söyleyeceğim fakat bilgisayarınız hal düzelmediyse bilgisayarınız ya çok eskidir ya da donanımsal bir problem yaşıyorsunuzdur.

  1. Ekran kartı sürücülerini güncel tutmak önemli, sorun gidermeler ve iyileştirmeler içerir.
  2. Oyun içi ayarlarının bilgisayar ve Fps üzerinde yüksek etkisi vardır. Bu ayarları düşürmek, oyunun görüntü kalitesini azaltacak ancak daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır.
  3. Sizin haberiniz olmadan  arka planda çalışan programları kapatmanız oyun oynarken bilgisayarınıza yük olmayacak, Fps yükselme gösterecektir.
  4.  Ekran kartı ayarların Lol çalışmasını etkisiz hale getirebilir. Yazılımı varsayılan haline getirmeni öneririm
  5.  Bozuk oyun dosyalarını onarmanı önerebilirim.
  6.  Windows un bazı görsel özelliklerini kapatabilirsin yani en iyi performansa ayarlaman ı öneririm
  7.  Oyun içi sesleri kapatarak performans gözlemleye bilirsin.
  8.  Bilgisayarına her program yüklediğinde, sistem kayıt defterinde değişiklikler yapar, bunu sıfırlayabilir sin.


"Lol Fps Arttırma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
160 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: