Lol Fps Arttırma

Lol Fps Arttırma Nasıl Yapılır

Lol Fps Arttırma

Lol Fps Arttırma Nasıl Yapılır ?

League of Legends  oyununu sorunsuz FPS sorunu ve kasmadan oynayabilirsiniz! Şimdi yapabileceğiniz şeyleri adım adım söyleyeceğim. Öncelikle Lol Ve oyun dünyası için önemli konulardan biri  olan “Frame Per Second” yani  “Saniyelik Görüntü sayısıdır”.  Ne işe yarar bu Fps? Oyuncular yeni oyun aldıklarında  oyunlardan keyif almak için ses ve görüntünün kaliteli olmasına bakarlar. Bunun için Fps in yüksek olması oyuncuların işine gelecektir.

30 Fps saniyede 30 kare yakalıyor demektir, aslında ne kadar fazla kare o kadar iyi görüntüdür. Bu işin mantığı budur. Oyunlarda 25 Fps’in altına indiğinde yavaşlama, bug, takılma meydana gelir bunlar zaten bizim en çok şikâyet ettiğimiz durumlardır. 30 Fps oyuncular için ideal görüntü sayısıdır, donma yavaşlama 25 altındaki gibi olmaz bilgisayar rahatlar. 40-60 arası gidip gelmek göz zevkinizi artıracak akıcı oynanış hissi verecektir.

Lol Fps Arttırma Yolları

Yapacağımız adımlar söyleyeceğim fakat bilgisayarınız hal düzelmediyse bilgisayarınız ya çok eskidir ya da donanımsal bir problem yaşıyorsunuzdur.

  1. Ekran kartı sürücülerini güncel tutmak önemli, sorun gidermeler ve iyileştirmeler içerir.
  2. Oyun içi ayarlarının bilgisayar ve Fps üzerinde yüksek etkisi vardır. Bu ayarları düşürmek, oyunun görüntü kalitesini azaltacak ancak daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır.
  3. Sizin haberiniz olmadan  arka planda çalışan programları kapatmanız oyun oynarken bilgisayarınıza yük olmayacak, Fps yükselme gösterecektir.
  4.  Ekran kartı ayarların Lol çalışmasını etkisiz hale getirebilir. Yazılımı varsayılan haline getirmeni öneririm
  5.  Bozuk oyun dosyalarını onarmanı önerebilirim.
  6.  Windows un bazı görsel özelliklerini kapatabilirsin yani en iyi performansa ayarlaman ı öneririm
  7.  Oyun içi sesleri kapatarak performans gözlemleye bilirsin.
  8.  Bilgisayarına her program yüklediğinde, sistem kayıt defterinde değişiklikler yapar, bunu sıfırlayabilir sin.


"Lol Fps Arttırma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
90 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: