Lol Fps Gösterme - Tablet Adam

Lol Fps Gösterme

League of legends fps gösterme

Lol Fps Gösterme

League Of Legends Fps Gösterme

League of legends Riot Games tarafından tasarlanan (geliştirilen) online video oyunudur, 27 ekim 2009 tarihinde oyuncuların indirmesi için piyasaya sürülmüştür. League of legends Dota haritasından örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı Steve Feak  dota haritasını da tasarlamıştır. Dota haritasından farklı sistemler getirmişlerdir ve bu sistemler oyunun 2 yıldan az bir sürede milyonlara ulaşmasını sağlamıştır.

Güncel olarak league of legends 1 aylık süreçte 100 milyon kişi oynamaktadır. dota oyunundan örnek alınan bir oyunun dotaya bu kadar fark atması tasarımcıların her ay şampiyon çıkarmasından ve oyun modları getirmelerinden kaynaklanıyor. Ayrıca her sene Msi düzenliyerek dünyanın en iyi takımı belirleniyor. Bu arada lol‘de fps gösterme Ctrl+F ile gösterilir

 "Lol Fps Gösterme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
96 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: