Lol Fps Gösterme

League of legends fps gösterme

Lol Fps Gösterme

League Of Legends Fps Gösterme

League of legends Riot Games tarafından tasarlanan (geliştirilen) online video oyunudur, 27 ekim 2009 tarihinde oyuncuların indirmesi için piyasaya sürülmüştür. League of legends Dota haritasından örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı Steve Feak  dota haritasını da tasarlamıştır. Dota haritasından farklı sistemler getirmişlerdir ve bu sistemler oyunun 2 yıldan az bir sürede milyonlara ulaşmasını sağlamıştır.

Güncel olarak league of legends 1 aylık süreçte 100 milyon kişi oynamaktadır. dota oyunundan örnek alınan bir oyunun dotaya bu kadar fark atması tasarımcıların her ay şampiyon çıkarmasından ve oyun modları getirmelerinden kaynaklanıyor. Ayrıca her sene Msi düzenliyerek dünyanın en iyi takımı belirleniyor. Bu arada lol‘de fps gösterme Ctrl+F ile gösterilir

 "Lol Fps Gösterme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
72 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: