Lol Fps Sorunu - Tablet Adam

Lol Fps Sorunu

Lol Fps Arttırma Yolları

lol fps sorunu

Lol Fps Arttırma Yolları

Fps sorunu yaşayan oyuncuların çoğunluğu bilgisayarına bakım yapmamaktan bu sorunu yaşıyor. “Frame Per Second” Fps  sorunu yaşıyorsan bilgisayarını elden geçirmen Fps artışı sağlayacaktır.  Ekran kartı sürücülerini güncel tut ya da güncel değilse güncelle, ekran kartı içinde sürücü ile birlikte geliyor fakat sen kartı uzun süre kullandıktan sonra güncelliğini yitirmiş olur.

Ekran kartı ve bilgisayarı kullanmaya başladığında Fps sorunu yaşamamak için, en önemli şey güncel sürücüleri yüklemektir. Oyun içinde belirlediğin görüntü ayarları Fps sorunu üzerinde büyük etkisi vardır.  Oyun içi ayarları düşürmek oyun kalitesini düşürecek ama daha iyi çalışmasını sağlayacaktır.

Bilgisayarınıza yüklediğiniz programlar her bilgisayarınız açıldığında arka planda habersizce çalışabiliyor ve bu programlar oyunu oynarken Fps üzerinde etki sağlıyor oyuna girmeden arka planda çalışan programlara dikkat edin. Ara sıra Riot Games güncelleme atarken dosyaları bozuk oluyor buda oyunda çökmeye sebep oluyor oyuna başlamadan önce istemciden oyunu onarın. Oyun içi sesleri kapatarak birazda olsa Fps artışı hissedebilirsin.  Eğer hala sorun yaşıyorsan donanımsal bir sorun yaşıyorsundur.

 

Lol Fps Arttırma Programı

LoL Fps sorununu program ile kısa yoldan yapmak isteyebilirsiniz,  bunun için önerebileceğim bir program var.  Game Booster bilgisayarınızın performansını en üst limite kadar optimize eden ücretsiz bir programdır. IObit tarafından yazılan bu program sayesinde yüksek bir oyun performansına sahip olacaksınız.

Tek bir tık ile oynayacağınız oyunu en yüksek performans ile oynayabileceğiniz şekilde optimize eder. Oyunu açtığınızda diğer programlar sizi rahatsız edemeyecek çünkü sadece oyun pencereniz açık olacak Game booster sayesinde oyunlarınızı daha yüksek performans ile oynayabileceksiniz.

 

 "Lol Fps Sorunu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
93 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: