Lol İngilizce Yapma (Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Lol İngilizce Yapma

Lol İngilizce Nasıl Yapılır

Lol İngilizce Yapma

Lol Oyunu İngilizce Nasıl  Yapılır ?

League Of Legends  27 ekim 2009 yılında piyasaya çıkmıştır. Defense of the Ancients (Dota) Haritası  örnek alınarak geliştirilmiştir.  League Of Legends haritasını tasarlayan Steve Feak daha önce  Defense of the Ancients  oyununda tasarımcı olarak çalışmıştır. Lol, Dota dan farklı olarak Rün sistemi ve sınırlı oyun mod ları vardır. Eğer sizde  oyunu İngilizce yapıp hem İngilizce de bazı kelimeler öğrenmek ve gerçekten  “İlk Kan”  sesini duymaktan sıkılıp “First Blood u”  duymak istiyorsanız ya da ” Beşte Beş ten ” sıkılıp “Penta Kill” duymak istiyorsanız. Yapmanız gereken çok kolay adımlarımızı  takip edebilirsiniz. En Sonunda oyun içi sesli iletişim İngilizce olacaktır eğer tekrar değiştirmek isterseniz, değiştirdiğiniz kısmı “tr_tr” olarak tekrar değiştirin.

1-  League Of Legends oyunun kurulu olduğu dosyaya gidip congif dosyasına girin

Lol Oyunu İngilizce yapma

Lol Oyunu İngilizce Nasıl  Yapılır

2- “LeagueClientSettings” dosyasını Not Defteri ile açın.

Lol İngilizce yapma

Lol İngilizce Nasıl  Yapılır

3-Locale: “tr_tr” kısmını “en_us” olarak değiştirin ve oyun artık İngilizce olmuştur

lol İngilizce nasıl yapılır 2017

lol ingilizce yapma 2017

 "Lol İngilizce Yapma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
95 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: