Lol İngilizce Yapma

Lol İngilizce Nasıl Yapılır

Lol İngilizce Yapma

Lol Oyunu İngilizce Nasıl  Yapılır ?

League Of Legends  27 ekim 2009 yılında piyasaya çıkmıştır. Defense of the Ancients (Dota) Haritası  örnek alınarak geliştirilmiştir.  League Of Legends haritasını tasarlayan Steve Feak daha önce  Defense of the Ancients  oyununda tasarımcı olarak çalışmıştır. Lol, Dota dan farklı olarak Rün sistemi ve sınırlı oyun mod ları vardır. Eğer sizde  oyunu İngilizce yapıp hem İngilizce de bazı kelimeler öğrenmek ve gerçekten  “İlk Kan”  sesini duymaktan sıkılıp “First Blood u”  duymak istiyorsanız ya da ” Beşte Beş ten ” sıkılıp “Penta Kill” duymak istiyorsanız. Yapmanız gereken çok kolay adımlarımızı  takip edebilirsiniz. En Sonunda oyun içi sesli iletişim İngilizce olacaktır eğer tekrar değiştirmek isterseniz, değiştirdiğiniz kısmı “tr_tr” olarak tekrar değiştirin.

1-  League Of Legends oyunun kurulu olduğu dosyaya gidip congif dosyasına girin

Lol Oyunu İngilizce yapma

Lol Oyunu İngilizce Nasıl  Yapılır

2- “LeagueClientSettings” dosyasını Not Defteri ile açın.

Lol İngilizce yapma

Lol İngilizce Nasıl  Yapılır

3-Locale: “tr_tr” kısmını “en_us” olarak değiştirin ve oyun artık İngilizce olmuştur

lol İngilizce nasıl yapılır 2017

lol ingilizce yapma 2017

 "Lol İngilizce Yapma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
67 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: