Lol İsim Değiştirme - Tablet Adam

Lol İsim Değiştirme

Lol İsim Değiştirme Kaç Rp (Riot Puan)

Lol İsim Değiştirme

Lol İsim Değiştirme Kaç Rp (Riot Puan) ?

Arkadaşlar oyuna ilk başladığınız zamanlarda saçma bir takma adı uzun bir süre kullandıktan sonra sıkılıp değiştirebilirsiniz. Beğenmemiş yada gündemde olan bir olayı takma ad olarak yapabilirsiniz. Kullanacağınız sihirdar adı tamamen oyuncuların hayal gücüne kalmış, arkadaş eklediğin oyuncuların seni aldığın ad ile tanıdığını unutma. Sihirdar adı alırken dikkat etmen bazı küçük detaylar var, en fazla 16 karakterden olmalıdır.

Uygunsuz kelimeler, argo kelimeler, din ile dalga geçecek kelimeler kullanamazsınız. Kullanıcı adı ile sihirdar adı aynı değildir, Kullanıcı adı hem web sitede hemde oyuna girerken kullandığın addır bu adı kimse göremez ve bu adı gizli tutman önemlidir, kullanıcı adını bir kere belirler isen bir daha değiştiremezsin. Sihirdar adı ise Oyun içinde, ekranda, arkadaşlarının listesinde bu ad ile görüneceksin kullanıcı adının aksine dilediğin zaman değiştirebilirsin.

Sihirdar adını değiştirmek istersen 1300 RP(Riot Puan) Yada 13.900 Mavi Öz karşılığında değiştirebilirsin. Sihirdar adı için özel karakterler kullanıma sadece Türkçe de olan karakterlere izin verilir. Sihirdar adını değiştirdiğinde oyundaki arkadaşlarının listesinde adın değişmiş bir şekilde kalacaksın.

Lolde İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Aldığın sihirdar adını istemciye tekrar giriş yaptığında göreceksin şimdi adımları takip ederek yeni sihirdar adına sahip olabilirsin

1- İstemciye girdikten sonra sağ üst köşeden mağazaya  giriyoruz

Lol İsim Değiştirme nasıl yapılır

Lol İsim Değiştirme

2-  Mağazaya girdikten sonra hesabım adlı butona tıklayarak içine giriyoruz

Lol İsim Değiştirme kaç riot puan

Lol İsim Değiştirme kaç rp

3- İçeri girdiğimizde “sihirdar adı değişimi” resmine tıklayarak adımızı değiştiriyoruz.

Lolde İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

 

Lol skin uygulamamızı indirebilirsiniz."Lol İsim Değiştirme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
168 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: