Lol İsim Değiştirme

Lol İsim Değiştirme Kaç Rp (Riot Puan)

Lol İsim Değiştirme

Lol İsim Değiştirme Kaç Rp (Riot Puan) ?

Arkadaşlar oyuna ilk başladığınız zamanlarda saçma bir takma adı uzun bir süre kullandıktan sonra sıkılıp değiştirebilirsiniz. Beğenmemiş yada gündemde olan bir olayı takma ad olarak yapabilirsiniz. Kullanacağınız sihirdar adı tamamen oyuncuların hayal gücüne kalmış, arkadaş eklediğin oyuncuların seni aldığın ad ile tanıdığını unutma. Sihirdar adı alırken dikkat etmen bazı küçük detaylar var, en fazla 16 karakterden olmalıdır.

Uygunsuz kelimeler, argo kelimeler, din ile dalga geçecek kelimeler kullanamazsınız. Kullanıcı adı ile sihirdar adı aynı değildir, Kullanıcı adı hem web sitede hemde oyuna girerken kullandığın addır bu adı kimse göremez ve bu adı gizli tutman önemlidir, kullanıcı adını bir kere belirler isen bir daha değiştiremezsin. Sihirdar adı ise Oyun içinde, ekranda, arkadaşlarının listesinde bu ad ile görüneceksin kullanıcı adının aksine dilediğin zaman değiştirebilirsin.

Sihirdar adını değiştirmek istersen 1300 RP(Riot Puan) Yada 13.900 Mavi Öz karşılığında değiştirebilirsin. Sihirdar adı için özel karakterler kullanıma sadece Türkçe de olan karakterlere izin verilir. Sihirdar adını değiştirdiğinde oyundaki arkadaşlarının listesinde adın değişmiş bir şekilde kalacaksın.

Lolde İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Aldığın sihirdar adını istemciye tekrar giriş yaptığında göreceksin şimdi adımları takip ederek yeni sihirdar adına sahip olabilirsin

1- İstemciye girdikten sonra sağ üst köşeden mağazaya  giriyoruz

Lol İsim Değiştirme nasıl yapılır

Lol İsim Değiştirme

2-  Mağazaya girdikten sonra hesabım adlı butona tıklayarak içine giriyoruz

Lol İsim Değiştirme kaç riot puan

Lol İsim Değiştirme kaç rp

3- İçeri girdiğimizde “sihirdar adı değişimi” resmine tıklayarak adımızı değiştiriyoruz.

Lolde İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

 

Lol skin uygulamamızı indirebilirsiniz."Lol İsim Değiştirme" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
82 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: