Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lol Kaç Gb Yer Kaplıyor

Lol Kaç Gb

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Lol Kaç Gb Yer Kaplıyor

Lol Kaç Gb ?

Lol Kaç Gb Alan Kaplıyor ?

League of Legends, Riot games tarafından geliştirilen video oyunudur. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır, çıktığı yıllarda pek ilgi görmemede şuan online oyunlar arasında ön çok oynanılan oyun olarak gösteriliyor.

Aylık 100 milyon oyuncusu bulunan  League of Legends Dota Warcraft III  haritasından örnek alınarak yapılmıştır.

Oyun aynı dota gibi amaç karşı base’i yıkmak,  paranın bile internet ortamında kazanıldığı şu teknoloji zamanında LoL oynayarak ciddi paralar kazanılmakta.

Oyun 5’er kişilik takımların 3 koridordan oluşan haritada birbirlerinin merkezini yıkmasıdır. League of Legends rekabete dayalı strateji oyunudur, Zamanla yarışırsınız.

League of Legends neden bu kadar ilgi görüyor grafikleri hiç gerçekçi değil diyorsanız oyun heyecanlı,aktif, hareketli,yenilikçi olmasından dolayı bu kadar ilgi görüyor ve her sene futbolda nasıl 4 yılda bir dünya kupası varsa burada da her sene MSİ var ve burada şampiyon olan takım tüm yılın en büyük takımı oluyor.

League of Legends bu nedenlerden ötürü bu kadar tutuluyor. Bu kadar anlattım ama ne kadar alan kapladığını söylemedim aman hemen çıkmayın lütfen, League of Legends şuan güncel durumu ile 12.2 GB yer kaplıyor ancak istemciyi indirdiğinizde size 16-20 arası Gb indirme işlemi yapılacağını söyleyebilir bunun nedeni dosyalarını parçalara bölmesidir.

Bildiğiniz üzere küçük parçalar daha hızlı iner hemen kapatıp bunda yanlışlık var demeyin sakın sağlıcakla kalın efenim iyi günler.

Lol Kaç Gb YAPILAN YORUMLAR