Lol Kaç Gb ?

Lol Kaç Gb Yer Kaplıyor

Lol Kaç Gb ?

Lol Kaç Gb Alan Kaplıyor ?

League of Legends, Riot games tarafından geliştirilen video oyunudur. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır, çıktığı yıllarda pek ilgi görmemede şuan online oyunlar arasında ön çok oynanılan oyun olarak gösteriliyor. Aylık 100 milyon oyuncusu bulunan  League of Legends Dota Warcraft III  haritasından örnek alınarak yapılmıştır.Oyun aynı dota gibi amaç karşı base’i yıkmak,  paranın bile internet ortamında kazanıldığı şu teknoloji zamanında LoL oynayarak ciddi paralar kazanılmakta.

Oyun 5’er kişilik takımların 3 koridordan oluşan haritada birbirlerinin merkezini yıkmasıdır. League of Legends rekabete dayalı strateji oyunudur, Zamanla yarışırsınız. League of Legends neden bu kadar ilgi görüyor grafikleri hiç gerçekçi değil diyorsanız oyun heyecanlı,aktif, hareketli,yenilikçi olmasından dolayı bu kadar ilgi görüyor ve her sene futbolda nasıl 4 yılda bir dünya kupası varsa burada da her sene MSİ var ve burada şampiyon olan takım tüm yılın en büyük takımı oluyor. League of Legends bu nedenlerden ötürü bu kadar tutuluyor.

Bu kadar anlattım ama ne kadar alan kapladığını söylemedim aman hemen çıkmayın lütfen, League of Legends şuan güncel durumu ile 12.2 GB yer kaplıyor ancak istemciyi indirdiğinizde size 16-20 arası Gb indirme işlemi yapılacağını söyleyebilir bunun nedeni dosyalarını parçalara bölmesidir. Bildiğiniz üzere küçük parçalar daha hızlı iner hemen kapatıp bunda yanlışlık var demeyin sakın sağlıcakla kalın efenim iyi günler.

"Lol Kaç Gb ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları