Lol Ne Zaman Çıktı ? - Tablet Adam

Lol Ne Zaman Çıktı ?

league of legends ne zaman çıktı

Lol Ne Zaman Çıktı

 

League Of Legends Ne Zaman Çıktı ?

Efsaneler ligi  Yani League Of Legends,  Riot Games tarafından geliştirilmiş çevrimiçi video oyunudur. 27 Ekim 2009’da indirilmek üzere yayınlanmıştır. Oyun Defense of the Ancients haritasından örnek alınarak yapılmıştır. Lol gerçek zamanlı, rekabete dayalı, strateji oyunudur. Lol temel olarak  5 vs 5 olarak oynanan çevrimiçi oyundur. 139 tane karakter bulunmaktadır ve Riot 1-2 ayda bir yani şampiyon çıkartıyor.

Şampiyonları seviye atladıkça, gelen hediyeleri kullanarak mavi öze dönüştürerek alabilirsiniz. O kadar uzun süre oynamak istemiyorum derseniz kısa yoldan sadece sunuculara göre ücretlendirmesi ile riot puan alarak karakter ve kıyafet alabilirsiniz. Zorunlu musunuz? Tabi ki hayır Lol kesinlikle ücretsiz bir oyundur ve her seviye atladığınızda size kıyafetler atabiliyor. 139 karakter var ve bu karakterlerin hepsi aynı işimi yapıyor derseniz? Hayır, yapmıyorlar hepsinin farklı yetenekleri ve güçleri vardır.

Karakterler  temel güç olarak 3 bölüme ayrılıyor Bunlar AD(Attack Damage), AP(Ability Power), Hybrid (her iki gücü kullanan). Bunların dışında karakterler bölgesine ve gücüne göre 5e ayrılır sıralama yaparsam oyundaki haritaya göre yukarıdan aşağı şekilde şöyle Solo (Top Lane) haritanın yukarısına gider  ve koridorda tek başına karşıdaki kuleyi yıkmaya ve takımına altın kazandırmaya çalışır. Jungler (Jungle) Ormancı, ormanına gidip canavarları keserek güçlenir ve koridorlara attığı baskınlar ile takımını öne geçirir.

Mid (Mid Lane) daha çok suikastçı karakterler tercih edilir amaçları karşıdaki taşıyıcıyı takım savaşlarında çıkarmaktır böylece takım savaşını kazanabilirsiniz. ADC (Bot Lane) saldırı gücü taşıyıcısı genel olarak oyunu ileri zamanlarda taşır takımca korursanız harikalar yaratabilir. Ve son olarak Support (Bot Lane)  nişancıyı ölümüne korursa oyunu bot koridorundan taşıyıp bitirebilirler."Lol Ne Zaman Çıktı ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
118 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: