Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler indir

Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler indir

Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler

Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler İndir

League of Legends Oyununu oynarken müzik Dinlemek Şizofrene neden olur. Şaka yapıyorum korkmayın oyun oynarken müzik dinlemek, oynayan kişi için motivasyon olabilir. Dinleyeceğiniz şarkılara göre değişir bunlar. Bazı oyunlar vardık dışarıdan müzik gerektirmez fakat çevrimiçi oyunlarda lol başta olmak üzere oyun içi müziği bana göre pekte iyi değil, League of Legends oynarken gaza gelmek çok önemlidir.

Benim için, arkadaşım oyuna girmeden önce diriliş izlerde girerdi, bu yüzden League of Legends da bronzdan 1 sene çıkamamıştık. Dinlediğiniz müzikler 30 dakikadan fazla olmalı çünkü oyun yarım saat sürüyor ve siz tam gaza gelirken şarkınız bitiyor ve boşluğa düşüyorsunuz direk. Oyuna girerken canınız sıkkın olabilir bu yüzden ruh halinize göre dinlemenizi tavsiye ederim ben genellikle insan ruhunu rahatlatabilecek müzikleri dinliyorum bu sizin ruh halinize bağlı ya da ne tarz şarkı seviyorsanız onu dinleyin demeyeceğim çünkü gidip Müslüm Gürses dinlemek saçma olabilir.

Şarkılarınız bence oyunun gidişine göre değiştirmenizi tavsiye edebilirim oyun başlangıcında rahatlatıcı müzik ile farm, orman canavarlarına odaklanabilirsiniz. Orta oyunda biraz daha metalica dinlemenizi tavsiye edebilirim takım savaşlarında iyi olabilir. Oyun sonlarına doğru ise direk gaza getirici, oyun bitirici müzikleri dinleyin, dinlediğiniz müzikler oyunu kazanmanızı sağlayabilir aşağıda vereceğim listeden beğendiklerinizi alıp indirebilirsiniz. programsız indirmek için çevrimiçi video converter sitesine gidebilirsiniz.

Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler 2017

Bu Listede Vereceğim, Müzik listesinin çoğu kısa süreli olduğu için hepsini indirip play list haline getirmenizi öneririm ki oyunu aşağıya alıp tekrar açmak için uğraşmayın direk diğer müziklere geçsin

Alex Clare – Too Close  6. seviyeye çıkmaya yakın dinleyin anlık olarak gaza getirebiliyor.

Naughty Boy – Lifted ft. Emeli Sandé

Lorde – Tennis Court

Little Mix – About The Boy (Lyrics + Parts on Screen)

Imagine Dragons – Radioactive  bir anda gaza getirebilecek bir müzik öneririm

Avicii – You Make Me (Official)

Avicii vs Nicky Romero – I Could Be The One (Radio Edit) HQ : Motivasyon için bire bir

Skip the use “Ghost” (Clip officiel)

Cheryl – Crazy Stupid Love ft. Tinie Tempah başlangıç sıkıcı sonları güzel dinlemeye değer.

Florence + The Machine – Spectrum

LoL Oynarken Dinlenecek Müzikler Özel – 20


LOL Oynarken Gaza Getiren Şarkılar #1

Best Songs to Play League of Legends (Nightcore) #4

Best Songs to Play League of Legends #8

Lol Oynarken Dinlenecek Müzikler YAPILAN YORUMLAR