Lol Ping Düşürme ? - Tablet Adam

Lol Ping Düşürme ?

Lolde Ping nasıl Düşürebilirim

Lol Ping Düşürme ?

Lol de Ping Nasıl Düşürebilirim ?

Ping sorunu sadece League of Legends oynayanların sorunu değil bütün Gamerların ortak sorunudur. Bu sorunu League of Legends çözdüğünü açıklamıştı fakat bildiğiniz üzere oyunların sunucuları yurt dışındaydı. League of Legends Türkiye sunucusunu ülkemize getirdiğini söyledi ve Pinglerimiz anlık olarak 60 dan 25e ve daha altına düştü, ancak ping yine de var bunların başlıca sebeplerinden biri Türkiye İnternet altyapısının kötü olmasıdır.

Bir Araştırma yaparak bir sürü programa rastladım fakat bu programların gözle görülür bir etkisi yok  yani kullanmanız size bir etki sağlamayacaktır. Benimde başına gelen bir olay bu yani sorun etmeyin fazla öncelikle  Ping dediğimiz olay İnternet ten kaynaklanıyor.

Lol Ping Düşürme Programı ?

Size kötü bir haberim var bu tarz kullandığınız programların fazla bir etkisi olmayacak size ping sorunun bilgisayarda arka plan çalışan programlar (İnternet kullananlar hariç) ile alakası yoktur. Cmd Ye girip ip yenileme zahmetine gireceğinize gidip modeme rest atın aynı işi yapacaktır.

Arkadaşlar ping sorunu bilgisayarın “Saniyelik Görüntü Sayısı” ile alakası yoktur saniyelik görüntü sayısı (Fps) için programlar var ve bu programlar bilgisayarınız için en iyi performansı sağlıyor. Aşağıda verdiğim taktikleri deneyin olmaz ise İnternet inizde gerçekten bir sorun olabilir abone olduğunuz şirket ile konuşmayı deneyin

  1. İnternet iniz 8mb olabilir abone olduğunuz internet şirketini arayıp yükseltebilirsiniz.
  2. Akn sınırını aşmış olabilirsiniz. Ay sonunu beklemenizi öneririm.
  3. İnternet i aldığınızdan beri rest atmamışsınızdır, lütfen rest atın modeme de yenilensin.
  4. Evde birden fazla bilgisayar varsa video izlemesinler
  5. Oyuna girerken modem Wİ-Fİ sini mutlaka kapatın çünkü evde telefondan girenler olabilir.
  6. Oyuna girmeden önce bilgisayarında bir şey iniyorsa kapatın
  7. Evdeki herkesin telefonunu kontrol edin
  8. Telefonlar otomatik güncelleme yapıyor dikkat edin
  9. Arka planda İnternet kullanan programlar varsa mutlaka kapatın.

 "Lol Ping Düşürme ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
207 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: