Lol Ping Düşürme ?

Lolde Ping nasıl Düşürebilirim

Lol Ping Düşürme ?

Lol de Ping Nasıl Düşürebilirim ?

Ping sorunu sadece League of Legends oynayanların sorunu değil bütün Gamerların ortak sorunudur. Bu sorunu League of Legends çözdüğünü açıklamıştı fakat bildiğiniz üzere oyunların sunucuları yurt dışındaydı. League of Legends Türkiye sunucusunu ülkemize getirdiğini söyledi ve Pinglerimiz anlık olarak 60 dan 25e ve daha altına düştü, ancak ping yine de var bunların başlıca sebeplerinden biri Türkiye İnternet altyapısının kötü olmasıdır.

Bir Araştırma yaparak bir sürü programa rastladım fakat bu programların gözle görülür bir etkisi yok  yani kullanmanız size bir etki sağlamayacaktır. Benimde başına gelen bir olay bu yani sorun etmeyin fazla öncelikle  Ping dediğimiz olay İnternet ten kaynaklanıyor.

Lol Ping Düşürme Programı ?

Size kötü bir haberim var bu tarz kullandığınız programların fazla bir etkisi olmayacak size ping sorunun bilgisayarda arka plan çalışan programlar (İnternet kullananlar hariç) ile alakası yoktur. Cmd Ye girip ip yenileme zahmetine gireceğinize gidip modeme rest atın aynı işi yapacaktır.

Arkadaşlar ping sorunu bilgisayarın “Saniyelik Görüntü Sayısı” ile alakası yoktur saniyelik görüntü sayısı (Fps) için programlar var ve bu programlar bilgisayarınız için en iyi performansı sağlıyor. Aşağıda verdiğim taktikleri deneyin olmaz ise İnternet inizde gerçekten bir sorun olabilir abone olduğunuz şirket ile konuşmayı deneyin

  1. İnternet iniz 8mb olabilir abone olduğunuz internet şirketini arayıp yükseltebilirsiniz.
  2. Akn sınırını aşmış olabilirsiniz. Ay sonunu beklemenizi öneririm.
  3. İnternet i aldığınızdan beri rest atmamışsınızdır, lütfen rest atın modeme de yenilensin.
  4. Evde birden fazla bilgisayar varsa video izlemesinler
  5. Oyuna girerken modem Wİ-Fİ sini mutlaka kapatın çünkü evde telefondan girenler olabilir.
  6. Oyuna girmeden önce bilgisayarında bir şey iniyorsa kapatın
  7. Evdeki herkesin telefonunu kontrol edin
  8. Telefonlar otomatik güncelleme yapıyor dikkat edin
  9. Arka planda İnternet kullanan programlar varsa mutlaka kapatın.

 "Lol Ping Düşürme ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
101 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: