Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Download Mod Skin Lol

Lol Skin Download

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Download Mod Skin Lol

Lol Skin Download

Lol Skin, şuan dünyanın en çok oynanılan ve moba oyunları arasında en iyi olarak gösterilen League Of Legends için bir nevi kostüm hilesidir. Riot tarafından yapılan açıklamaya göre kullanmak yasak, açıklama; ” Oyun dosyalarını değiştirene 3. parti programları kullananlar oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıcaktır”. Arkadaşlar bu programı  ilk yayınlandığından beri kullanan insanları tanıyorum yani bu kadar kasmayın, yazılımcılar bu durumla karşılaşacaklarını bildiği için programı güncellemişlerdir.

Bildiğiniz üzere kostümler sadece Lol Skin programını kullanan oyuncularda gözükmektedir, bu durumda riot kullananları bulamamaktadır. Lol Skini çekinmeden kullanın sadece oyun içi yazışmalardan kullandığınızı belli etmeyin yoksa oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz.

Download Mod Skin Lol

Lol Skin programını kullanmak için öncelikle sitemizden programı indirin ardından oyun içinde seçtiğiniz Hero’nun kostümünü program üzerinden seçin ardından aktif tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Lol Skin programını buradan indirebilirsiniz.

Lol Skin Download YAPILAN YORUMLAR

  • altug
    7 ay önce

    bebk gibi