I Love Pasta

I Love Pasta

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
I Love Pasta İndir
"I Love Pasta" 4 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
ı love psata

love pasta

Merhaba sayın takipçilerimiz tablet oyunları kategorimiz ile sizlere oyun paylaşmaya devam ediyoruz.Kaliteli aşçılık oyunları ile karşınızdayız.I Love Pasta Restoran işletme oyunları büyük küçük her yaştan insanın severek oynadığı oyun kategorisinden birsidir. Gerçekçi bir simülasyon tarzı olan restoran işletme oyunları ile çok eğlenceli dakikalar geçirebiliyorsunuz I LOVE PASTA da bunlardan birisi cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda İtalya’nın romantik şehri Venedik’te kendi makarna restoranınızı kurup işletme şansına sahip oluyorsunuz. Oyunda çeşitli makarnalar pişirerek müşterilerinize servis etmeniz gerekiyor. Bunun için hem dikkatli hem de hızlı olmalısınız. Çünkü müşterilerinizi memnun etmeniz restoranınız için çok önemli.

I Love Pasta İndir

Özellikler:
• Farklı makarna tarifleri.
• Farklı şarap türleri.
• Mini oyunlar.
• Etkileyici grafikler.
• Farklı dekorasyonlar.
• Partiler.

I Love Pasta APK indir

"I Love Pasta" İndirenler bunları da indirdi!

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
4 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları