Luc Bergeron 2014’ü 7 dakikaya sığdırdı

YouTube_logo_2013.svg

youtube

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Hatırlayacağımız üzere Youtube 2014 yılının en çok izlenenlerini paylaşmıştı ama viral videolar için bir kategori oluşturmamıştı. 2014 yılının 233 viral videosunu derleyen ve bunu 7 dakikaya sığdıran

luc bergeron yeni bir viral

video tarzı yarattı diyebiliriz. Video yayınlandığı gün 200 bin izlenmeye ulaştı. 2014’ün en iyi 233 viral videosunu 7 dakikadan az bir süreye sığdıran YouTube kanalı, 2014’ü 7 dakikaya sığdırdı.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Luc Bergeron 2014’ü 7 dakikaya sığdırdı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
12 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: