Luc Bergeron 2014'ü 7 dakikaya sığdırdı - Tablet Adam

Luc Bergeron 2014’ü 7 dakikaya sığdırdı

YouTube_logo_2013.svg

youtube

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Hatırlayacağımız üzere Youtube 2014 yılının en çok izlenenlerini paylaşmıştı ama viral videolar için bir kategori oluşturmamıştı. 2014 yılının 233 viral videosunu derleyen ve bunu 7 dakikaya sığdıran

luc bergeron yeni bir viral

video tarzı yarattı diyebiliriz. Video yayınlandığı gün 200 bin izlenmeye ulaştı. 2014’ün en iyi 233 viral videosunu 7 dakikadan az bir süreye sığdıran YouTube kanalı, 2014’ü 7 dakikaya sığdırdı.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Luc Bergeron 2014’ü 7 dakikaya sığdırdı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: