LoL Lulu Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Lulu

Lulu rehberime hoş geldiniz. Lulu destek olarak şuan benim gözümde bir numara neden diyebilirsiniz. Çünkü bir destek düşünün hem sizi koruyor kalkan basıyor hemde rakip taşıcıya ilk levellarda sizden daha fazla hasar vererek farmdan uzak tutuyor.

Lulu oyunun orta ve ileri safhalarında takıma vereceği güçlendirmeler sayesinde takımdaki oyuncular hem daha fazla hasar çıkarabilir hem de daha az hasar alır.

lulunun en iyi özelliklerinden az önce bahsettiğim gibi erken safhada yüksek hasar çıkartmasıdır. Lulu alıcağı gezgin botu ve w yeteneği sayesinde haritayı hızlıca dolaşıp görüş sağlayabilir veya diğer koridorlara gidip yardım edebilir. Mantıklı kullanırsanız bir win uzak değil 🙂

Lulu Build (İtem Dizilimi)

Lulu Full Build

Lulu Build

Lulu İtem Dizilimi

Lulu İtem

Lulu Rün Dizilimi (Runes)

Lulu Rün Dizilimi

Lulu Rün

Lulu Abilities (Yetenek Dizilimi)

Lulu Yetenek Dizilimi

Lulu Abilities

Lulu Ct (Counter)

Lulu Counter

Lulu Ct

LoL Skin indirmek isteyenler indirebilir."Lulu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
81 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: