Lulu

Lulu rehberime hoş geldiniz. Lulu destek olarak şuan benim gözümde bir numara neden diyebilirsiniz. Çünkü bir destek düşünün hem sizi koruyor kalkan basıyor hemde rakip taşıcıya ilk levellarda sizden daha fazla hasar vererek farmdan uzak tutuyor.

Lulu oyunun orta ve ileri safhalarında takıma vereceği güçlendirmeler sayesinde takımdaki oyuncular hem daha fazla hasar çıkarabilir hem de daha az hasar alır.

lulunun en iyi özelliklerinden az önce bahsettiğim gibi erken safhada yüksek hasar çıkartmasıdır. Lulu alıcağı gezgin botu ve w yeteneği sayesinde haritayı hızlıca dolaşıp görüş sağlayabilir veya diğer koridorlara gidip yardım edebilir. Mantıklı kullanırsanız bir win uzak değil 🙂

Lulu Build (İtem Dizilimi)

Lulu Full Build

Lulu Build

Lulu İtem Dizilimi

Lulu İtem

Lulu Rün Dizilimi (Runes)

Lulu Rün Dizilimi

Lulu Rün

Lulu Abilities (Yetenek Dizilimi)

Lulu Yetenek Dizilimi

Lulu Abilities

Lulu Ct (Counter)

Lulu Counter

Lulu Ct

LoL Skin indirmek isteyenler indirebilir.

"Lulu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
32 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları