Make Avatar LOL Mastery Level 7 | Lol Skin - Tablet Adam

Make Avatar LOL Mastery Level 7 | Lol Skin

Make Avatar LOL Mastery Level 7 | Lol Skin

Lol Skin uygulamasının yapılmasının üzerinden tam olarak 4 yıl geçti, ilk başlarda League Of Legends oyunu üzerinde kasma etkisi yaratsa da şimdilerde bu sorunu çözmüş görünüyorlar.  Lol Skinin amacı bütün oyuncuların kostümleri ücretsiz bir şekilde kullanmasıydı.

İlk başlarda kullananların bir çoğu oyundan kalıcı olarak uzaklaştırma aldı yani hesabı bir daha açılmamak üzere kapatıldı. Programcılar bunu anladığında uygulamayı sadece kullanıcıların  görebileceği sisteme dönüştürdü.  Yani uygulamayı açtığınızda oyunda sadece size gözükecek ve ban riskini azaltacaktı, yaptıkları gibi de oldu.

Riot  kullananları hemen belirleyemiyor sadece yazışmalardan kendini belli eden oyuncuları banlıyordu. Size önerim oyun içinde kullandığınızı belli etmeyin

Make Avatar LOL Mastery Level 7 Nedir ?

League Of Legends oyununda bulunan özelliklerden biri olan ve sadece seviye 7 olan karakterlerde çıkan simgeyi burada kendi avatarınıza dönüştürüyorsunuz. Nickinizi ve resminizi ekledikten sonra 7. seviye resminiz ve Nickiniz çıkıyor."Make Avatar LOL Mastery Level 7 | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: