Make Cover Facebook Style Crossfire | Lol Skin - Tablet Adam

Make Cover Facebook Style Crossfire | Lol Skin

Make Cover Facebook Style Crossfire | Lol Skin

Lol Skin moba oyunlarında en çok oynanan oyun olarak bilinen League Of Legends için kostüm hilesi diyebiliriz. Aradan 4 yıl geçmesine rağmen hala bir çok oyuncu tarafından kullanılmaktadır.  Riot ise bu tarz programlara fazlaca katı bir durum sergilemekte, League Of Legends 3. parti yazılım kullanıp oyun dosyalarını değiştiren oyuncuları belirleyip oyuna bir daha girmemek kaydı ile uzaklaştırıyor.

Oyunda kullananları bulmaları aslında biraz zor gibi görünüyor, programın tasarımcıları oyun dosyalarını neredeyse hiç değiştirmeden bu uygulamayı tasarlamışlar. Buda Riot‘un elini biraz zorlaştırıyor, kullananlara önerim oyun içerisinde kullandığınızı belli etmeyin sadece siz gördünüz için belli etmemeniz daha iyi olur çünkü Riot yazışmaları ara sıra kontrol edebiliyor.

Make Cover Facebook Style Crossfire Nedir

Crossfire Oyunu için özel wallpaper hazırlama aracı, öncelikle istediğiniz karakteri seçip takma adınızı yazıyorsunuz ardından arayüz size özel Facebook kapak fotoğrafına uygun wallpaper veriyor. Kullanımı yazdığım gibi çok kolaydır Lol Skin programı tarafından tasarlanmıştır.



"Make Cover Facebook Style Crossfire | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
4 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: