Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Make Cover Facebook Style Crossfire | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Make Cover Facebook Style Crossfire | Lol Skin

Lol Skin moba oyunlarında en çok oynanan oyun olarak bilinen League Of Legends için kostüm hilesi diyebiliriz. Aradan 4 yıl geçmesine rağmen hala bir çok oyuncu tarafından kullanılmaktadır.  Riot ise bu tarz programlara fazlaca katı bir durum sergilemekte, League Of Legends 3. parti yazılım kullanıp oyun dosyalarını değiştiren oyuncuları belirleyip oyuna bir daha girmemek kaydı ile uzaklaştırıyor.

Oyunda kullananları bulmaları aslında biraz zor gibi görünüyor, programın tasarımcıları oyun dosyalarını neredeyse hiç değiştirmeden bu uygulamayı tasarlamışlar. Buda Riot‘un elini biraz zorlaştırıyor, kullananlara önerim oyun içerisinde kullandığınızı belli etmeyin sadece siz gördünüz için belli etmemeniz daha iyi olur çünkü Riot yazışmaları ara sıra kontrol edebiliyor.

Make Cover Facebook Style Crossfire Nedir

Crossfire Oyunu için özel wallpaper hazırlama aracı, öncelikle istediğiniz karakteri seçip takma adınızı yazıyorsunuz ardından arayüz size özel Facebook kapak fotoğrafına uygun wallpaper veriyor. Kullanımı yazdığım gibi çok kolaydır Lol Skin programı tarafından tasarlanmıştır.

Make Cover Facebook Style Crossfire | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR