Make Cover Facebook Style CS:GO | Lol Skin - Tablet Adam

Make Cover Facebook Style CS:GO | Lol Skin

Make Cover Facebook Style CS:GO | Lol Skin

Lol Skin 4 sene önce bu aylarda yayınlanmıştı, yayınladığında bir patlama yaşasa da oyuncuların içinde acaba hesabımı kapatırlar mı ? Sorusu vardı, ilk başlarda böyle olsa da durum şuan güncel olarak böyle değil.

İlk yayınlanan program oyun yüzde yüz etki yaparak oynanmaz hale getiriyor ve oyun dosyalarını değiştirebiliyordu. League Of legends  her güncelleme attığında değişen dosyaları görüyor ve bilgisayarda kullanılan hesapları kapatıyordu.

Programın tasarımcılar bu hatanın farkına varıp bir güncelleme attılar ve bu güncellemede League Of Legends oyunu içerinde bulunan dosyaları hem değiştirmiyor hemde oyuna Fps yönünde etki yapmıyor. Riot kullananları bulamasa da yazışmaları takip ettiği için kendinizi belli etmeyin

Make Cover Facebook Style CS:GO Nedir ?

Lol Skin programı ile Cs Go oynayıp kendinize kapak fotoğrafı yapmak için uğraşmayın. Bu program ile isminizi ve istediğiniz bir silahı seçerek kendinize özel Faceebok tarzı bir kapak fotoğrafı oluşturabilirsiniz. Tamamen hazır olan bu program da sadece isim ve silah seçenekleri bulunmak tadır.

 

 "Make Cover Facebook Style CS:GO | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: