Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Make Cover Facebook Style CS:GO | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Make Cover Facebook Style CS:GO | Lol Skin

Lol Skin 4 sene önce bu aylarda yayınlanmıştı, yayınladığında bir patlama yaşasa da oyuncuların içinde acaba hesabımı kapatırlar mı ? Sorusu vardı, ilk başlarda böyle olsa da durum şuan güncel olarak böyle değil.

İlk yayınlanan program oyun yüzde yüz etki yaparak oynanmaz hale getiriyor ve oyun dosyalarını değiştirebiliyordu. League Of legends  her güncelleme attığında değişen dosyaları görüyor ve bilgisayarda kullanılan hesapları kapatıyordu.

Programın tasarımcılar bu hatanın farkına varıp bir güncelleme attılar ve bu güncellemede League Of Legends oyunu içerinde bulunan dosyaları hem değiştirmiyor hemde oyuna Fps yönünde etki yapmıyor. Riot kullananları bulamasa da yazışmaları takip ettiği için kendinizi belli etmeyin

Make Cover Facebook Style CS:GO Nedir ?

Lol Skin programı ile Cs Go oynayıp kendinize kapak fotoğrafı yapmak için uğraşmayın. Bu program ile isminizi ve istediğiniz bir silahı seçerek kendinize özel Faceebok tarzı bir kapak fotoğrafı oluşturabilirsiniz. Tamamen hazır olan bu program da sadece isim ve silah seçenekleri bulunmak tadır.

 

 

Make Cover Facebook Style CS:GO | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR