Make Custom Overwatch Card | Lol Skin - Tablet Adam

Make Custom Overwatch Card | Lol Skin

Make Custom Overwatch Card | Lol Skin

Lol Skin uygulaması moba oyunlarının kralı olarak adlandırılan oyun olan League Of Legends için bir nevi kostüm hilesi diyebiliriz.

Lol Skin Finlandiyalı bazı programcılar tarafından yazılan Skin hilesi, amaçları tamamen bütün kostümleri  oyunculara bedava sunmaktı.

Öyle de yaptılar fakat kullandığınız Skinleri sadece siz görebiliyorsunuz, nedeni ise Riot  oyun dosyalarını değiştiren 3. parti yazılımları yasaklaması.

Lol Skini yazan programcılar bunu görerek kostüm hilesini sadece kullanan oyuncular tarafından görülmesine karar verdi. Bu durumda League Of Legends oyunundan banlanma riskini en aza indirmiş oldular.

Make Custom Overwatch Card Ne İşe Yarar ?

Lol Skin için sadece çerçeveden oluşuyor yani League Of Legends oyununda bulunan ve her sene oyunculara verilen lig çerçevelerini istediğiniz resim, karakter, isim, Skin ve herhangi bir lig çerçevesini kendi tasarımınız ile Overwatch kartı  yapabiliyorsunuz."Make Custom Overwatch Card | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: