Maşa İle Koca Ayı İndir

Maşa İle Koca Ayı İndir

Maşa İle Koca Ayı Hakkında Ön Bilgi

Maşa ile Koca Ayı,  Ruslar tarafınca yapılan bir çizgi dizidir. Bu çizgi dizinin konusu Rus halk masallarından gelmektedir. Maşa isimli ufak bir kız ve Mişka adında sirkten emekli bir ayı arasındaki serüvenler anlatılmaktadır.

Çizgi Dizi Hakkındaki Spekülasyonlar

Rus yapımı bir çizgi dizi olan Maşa ile Koca Ayı, Baltık ülkeleri tarafınca, “Moskova’nın yürüttüğü hibrit harbin bir bölümü” olduğundan kaygı duyulduğu ifade edildi. Finlandiya’nın en tutulan gazetelerinden  Helsingin Sanomat’ın haberinde küçük kız Maya’nın sebep olduğu sıkıntılar iyi huylu ayı sayesinde giderildiği ifade edilerek, “Aslında bu ayı, ayı değil de ya Rusya ise” spekülasyonları ortaya atıldı.

Tahlin üniversitesinde öğretim görevlisi olan Priit Hõbemägi gazeteye demeç verdi. Verdiği demeçte ise Estonya’da ayının imgesi Rusya olduğunu ifade etti. Priit Hõbemägi, Moskova’nın bu çizgi dizide “yumuşak güç” kullandığı mesajını ilettiğinden oldukça emin.

Maya ile Koca Ayı Yapımcıları Tarafından Cevap Gecikmedi

Estonyalı öğretim görevlisi Priit Hõbemägi iddiasına karşılık olarak şunu belirtti: “Bu, tuhaf düşüncelerden biri, stüdyo olarak bu konu ile alakalı açıklamalarda bulunmayacağız. Şuanda üçüncü sezonun çekimleri için odaklanmış bulunmaktayız”.

Maşa İle Koca Ayı Fragman


Maşa İle Koca Ayı İndir YAPILAN YORUMLAR