Media Creation Tool İndir

Media Creation Tool İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Media Creation Tool İndir

Media Creation Tool Hakkında Ön Bilgi

Medya Oluşturma Aracı, Windows 10’un doğrudan ve kolay kurulumu için resmi Microsoft aracıdır. Medya Oluşturma Aracı, Windows 10 ISO’nun en son sürümünü indirir ve yükleme işleminde size yardımcı olur.

Medya Oluşturma Araçları

Medya oluşturucunun media creation tool içinde iki ayarı vardır. Güncelle seçeneğini kullanarak, Windows 10 ile uyumlu tüm Windows sistemlerini güncelleyebilir ve isterseniz ayarlarınızı, yüklü programlarınızı ve kişisel dosyalarınızı güvenli ve sağlam tutabilirsiniz.

“Medya Oluştur” ayarını kullanarak, kurulum medyası, USB veya DVD oluşturabilirsiniz. Yardımcı program gerekli 3 GB’ı geri yüklemek, daha sonra herhangi bir bilgisayarı geri yüklemek veya temizlemek ya da güncellemek ve mümkün olduğunca fazla yapılandırma yapmak için bir kurtarma DVD’si oluşturur. Bu ikinci parametrede istediğiniz sistemi (x32 veya x64) ve hangi Windows 10 sürümünü istediğinizi seçmelisiniz.

Önyükleme İşlemi

Kısacası, Windows 10 programını kolayca indirebilir, bu programdaki talimatları izleyerek istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Anahtar olmadan, Windows 10 ISO’yu doğrudan Microsoft’tan indirebilir ve Windows 10 – Windows 10 Ev, Windows 10 Ev N, Windows 10 Ev Tek Dil, Windows 10 Pro yazılımlarından yükleyebilirsiniz. Orijinal ISO önyükleme programı, çok dilliliği destekler.

Media Creation Tool İnceleme

Media Creation Tool KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Media Creation Tool İndir Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows  7 / 8 / 10
Bellek: 2 Gb RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 17.5 Mb boş alan gerekir.
İşlemci: 1 Ghz işlemci
Yayımcı: Microsoft

Media Creation Tool İndir YAPILAN YORUMLAR