Media Player Classic İndir

Media Player Classic İndir

Media Player Classic Hakkında Ön Bilgi

Media Player Classic Ev Sineması (MPC-HC) (eski adı Media Player Classic), düşük sistem gereksinimlerini çok hızlı bir şekilde karşılayan ve neredeyse tüm popüler dosya biçimlerini destekleyen ücretsiz, açık kaynaklı bir multimedya oynatıcıdır.

Media Player Klasik Ev Sineması (MPC-HC), birçok modern format düşünülerek tasarlanmış ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Windows Media Player Classic’i temel alan MPC-HC, aynı arayüz tasarımı hariç üstün özelliklerinde media player classic sürümünden farklıdır.

Özellikleri

Reklamlar olmadan, işlenmesi kolay ve kullanımı kolay, bu en sinir bozucu tüm video ve ses formatlarını işleyen mükemmel bir medya oynatıcıdır. Kontroller, menünün açık olmasını beklediğiniz yerdir ve müzikçalar bilinmeyen bir dosya türü bulduğunda kilitlenmez veya kilitlenmez.

Daha güçlü akış desteğine sahip bir şey istemiyorsanız veya çoğunlukla ses CD’lerini dinliyorsanız (bazı rakiplerin yaptığı gibi) bu harika bir seçimdir. MPC-HC çok az yer kaplar ve tamamen ücretsiz kullanılır. Ayrıca, bu virüs içermeyen ve reklam içermeyen ender programlardan biridir.

Media Player Classic İnceleme

Media Player Classic KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Media Player Classic İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Bellek: 4 Gb RAM gerekli.
  • Sabit Disk Alanı: 15 Mb boş alan gerekir.
  • İşlemci: 1 Ghz işlemci
  • Yayımcı: MPC-HC Team
Media Player Classic İndir YAPILAN YORUMLAR