Meizu 2 Milyon Cihaz Sattı

meizu

Meizu 2 Milyon Cihaz Sattı. Akıllı telefon piyasasına hızlı şekilde bir giriş yapan çin asıllı telefon üretici Meizu yaptığı açıklamaya göre geçen ay 2 Milyon cihazın satışının gerçekleştirdiğini duyurdu.

Meizu 2 Milyon Satış Yaptı !

Meizu şirketinin başkan yardımcısı olan Li Nan yaptığı açıklamaya göre Firmanın yıl sonuna kadar hedeflerinde 20 milyon satış rakamına ulaşabileceği düşünceleri olduğunu söyledi. Geçtiğimiz yıl 2014 – Aralık ve Ocak ayında geliştirmiş olduğu tek akıllı telefon ile birlikte yaklaşık 1,5 milyon ürünün satışında bulundu. Toplama bir telefonun bu kadar satın alınmasının nedeni İphone’na benzemesindendir. ayrıca telefon neredeyse her şeyi toplama kendi üretimleri bile değil ama bu başarıyı göstermesi ilginç."Meizu 2 Milyon Cihaz Sattı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
21 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: