Metin 2 Efsanesi "EdiLee" GERİ DÖNDÜ ! - Tablet Adam

Metin 2 Efsanesi “EdiLee” GERİ DÖNDÜ !

Çocukluğumuzun ve gençliğimizin oyunu olarak adlandırdığımız Metin2 adlı oyunun, En çok tanınan oyuncusu “EdiLee” uzun araştırmalar sonucunda bulundu.Facebook’ta bir çok grubun ısrarı ile “ Engin Bilir “ EdiLee hesabının gerçek sahibi oyuna tekrar geri dönüş yaptı.

Metin2 Severler bu durumu hemen Facebook,Youtube ve Metin2 oyunu üzerinden büyük bir ilgi gösterdi.Binlerce kişi EdiLee’nin Facebook sayfasına yorumlar yağdırdı.Metin2’de büyük bir kitle EdiLee ile yıllar sonra hep beraber bir araya geldi.

Engin Bilir Kimdir ?

EdiLee Kimdir ?

  • Şuan 33 yaşında ve İstanbul’da yaşamaktadır.
  • Ticaret ile uğraşmaktadır.
  • Evli ve bir çocuk babasıdır.
  • Astlen Rize’lidir Ve Oyuna Yakamoz serverinde başlamıştır.

EdiLee yaptığı açıklamada: ” Oyunda bir çok şey değişmiş, geri dönüp dönmeyeceğim belli değil. Bir grup Facebook adresimi bulmuş ve bana yazdılar.Çok ısrar etmelerinin üzerine kıramadım oyuna girdim ve kişisel hesabımdan ulaşılmaması adına EdiLee isimli facebook sayfasını açtım ” ifadelerini kullandı.

Tablet Adam

EdiLee’nin Facebook Sayfası 

 

Bizim Facebook Sayfamız ( BEĞEN KANKA 😀 )

Konuyla İlgili Yorumlarınızı Bekliyoruz 😀"Metin 2 Efsanesi “EdiLee” GERİ DÖNDÜ !" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
225 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: