Metin2 Kaç Gb (2017-2018 Güncel) - Tablet Adam

Metin2 Kaç Gb

Metin 2 Kaç Gb Yer Kaplar

Metin 2 Kaç Gb

Metin2 Nedir ?

Metin2  çok oyunculu online rol yapma oyunudur. 2005 yılının mart ayında Kore’de yayımlanmıştır. Yayımlandığı ülkede baya ses getiren Metin2 Gameforge tarafından 2006 yılında satın alındı ve 17 ülkenin dili ile hizmet vermeye başladı.  Avrupa’da 58 milyon dünyada 150 milyon kullanıcıya 2007 yılında ulaştı zamanın en çok indirilen oyunu olarak tarihe adını yazdırmıştır.

13 yıl geçmesine rağmen hala bir çok kişinin zamanını çalan Metin2 her bilgisayarda oynanabilen bir oyun haline gelmiştir. Oyunun konusu ise 3 büyük imparatorluğun savaşını anlatan Asya hikayesidir. Oyuna başladığınızda ama  kendinizi geliştirmektir. Aradan 13 yıl geçmiş ve bu zamana kadar  anlatılan bir oyun olarak daha ileri zamanlarda da anlatılmaya devam edecektir. Aktif olarak 50 milyon üstü oyuncu oyunu seyrek de olsa oynamaya devam etmekte tabi bir çoğu oyun üzerinden para kazanma derdinde. Metin2 Yaklaşık olarak 1 GB alan kaplamakta.

Metin2 Kaç Gb Yer Kaplar ?

Metin2 depolama alanınızda 1 Gb yer kaplamaktadır.

 "Metin2 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
188 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: