Microsoft Spartan Tarayıcısının Özellikleri Belli Oluyor - Tablet Adam

Microsoft Spartan Tarayıcısının Özellikleri Belli Oluyor

spartan-browser-blue_story

microsoft spartan

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Microsoft Spartan Tarayıcısının Özellikleri Belli Oluyor Herkesin Windows 9’u beklerken aniden isim değişikliğine giden Microsoft Windows 10 işletim sistemi duyurdu. Böylelikle farklı bir Windows deneyimi yaşacağımızın ipucunu veren Microsoft, son zamanlarda radikal bir değişikliğe giderel internet Explorer yerine spartan isminde yeni bir web tarayıcısı sunacağı ortaya atıldı. Kısa bir süre önce ortaya atılan bir iddia sonucu gerçekliği de onaylanan Internet Explorer’in yerine Spartan web tarayıcısının geleceği ise büyük bir şaşkınlık yarattı. Söylentilere göre Spartan isimli web tarayıcısı IE’ye göre farklı özellikler ile gelecek ve daha stabil bir şekilde çalışacağı söyleniyor.

Spartan Web tarayıcısı ile gelmesi beklenen bazı özellikler şöyle:

Stylus kalem ile bir sayfanın belirli yerlerine not alma desteği
Alınan bu notları sayfa üzerinden arkadaşlara paylaşabilme
İş ve Kişisel web sekmeleri farklı kategoriler altında barındırılacak
Cortana ile tam uyumluluk

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Microsoft Spartan Tarayıcısının Özellikleri Belli Oluyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
16 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: