Microsoft Spartan Tarayıcısının Özellikleri Belli Oluyor

spartan-browser-blue_story

microsoft spartan

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Microsoft Spartan Tarayıcısının Özellikleri Belli Oluyor Herkesin Windows 9’u beklerken aniden isim değişikliğine giden Microsoft Windows 10 işletim sistemi duyurdu. Böylelikle farklı bir Windows deneyimi yaşacağımızın ipucunu veren Microsoft, son zamanlarda radikal bir değişikliğe giderel internet Explorer yerine spartan isminde yeni bir web tarayıcısı sunacağı ortaya atıldı. Kısa bir süre önce ortaya atılan bir iddia sonucu gerçekliği de onaylanan Internet Explorer’in yerine Spartan web tarayıcısının geleceği ise büyük bir şaşkınlık yarattı. Söylentilere göre Spartan isimli web tarayıcısı IE’ye göre farklı özellikler ile gelecek ve daha stabil bir şekilde çalışacağı söyleniyor.

Spartan Web tarayıcısı ile gelmesi beklenen bazı özellikler şöyle:

Stylus kalem ile bir sayfanın belirli yerlerine not alma desteği
Alınan bu notları sayfa üzerinden arkadaşlara paylaşabilme
İş ve Kişisel web sekmeleri farklı kategoriler altında barındırılacak
Cortana ile tam uyumluluk

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

"Microsoft Spartan Tarayıcısının Özellikleri Belli Oluyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları