Microsoft Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son veriyor

microsoft-xp1

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Microsoft, Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son veriyor! Microsoft, Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son vermesine sayılı günler kaldı. 2001 de piyasaya çıkan Windows XP 12 yıllık maceradan sonra 2014 nisan 8’inde rafa kaldırılıyor. Bundan sonra ne olcak ? Windows XP kullananlar artık güncelleme alamayacak ve destek hizmeti durdurulacak. Hala Windows XP kullanan kullanıcıların da virüs gibi tehditlerden kurtulması maalesef mümkün olmayacak.

Windows XP’yi kullanmaya devam edersem ne olur?

Destek ve güncellemeler sonar erdiğinden, artık Windows XP’yi kullanmaya devam ederseniz, işletim sistemi ve bilgisayar çalışır ama güvenlik risklerine ve virüslere karşı korunmasız olursunuz. Ayrıca daha çok yazılım ve donanım üreticisi ürünlerini Windowsun daha yeni sürümlerine uygun hale getirdikçe Windows XP ile çalışmayan daha fazla uygulama ve cihazla karşılaşabilirsiniz.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Microsoft Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son veriyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: