Microsoft Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son veriyor - Tablet Adam

Microsoft Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son veriyor

microsoft-xp1

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Microsoft, Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son veriyor! Microsoft, Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son vermesine sayılı günler kaldı. 2001 de piyasaya çıkan Windows XP 12 yıllık maceradan sonra 2014 nisan 8’inde rafa kaldırılıyor. Bundan sonra ne olcak ? Windows XP kullananlar artık güncelleme alamayacak ve destek hizmeti durdurulacak. Hala Windows XP kullanan kullanıcıların da virüs gibi tehditlerden kurtulması maalesef mümkün olmayacak.

Windows XP’yi kullanmaya devam edersem ne olur?

Destek ve güncellemeler sonar erdiğinden, artık Windows XP’yi kullanmaya devam ederseniz, işletim sistemi ve bilgisayar çalışır ama güvenlik risklerine ve virüslere karşı korunmasız olursunuz. Ayrıca daha çok yazılım ve donanım üreticisi ürünlerini Windowsun daha yeni sürümlerine uygun hale getirdikçe Windows XP ile çalışmayan daha fazla uygulama ve cihazla karşılaşabilirsiniz.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Microsoft Windows XP ye verdiği 12 yıl desteğe son veriyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
21 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: