LoL Skin

Mid Gragas Ap

Mid Gragas Rehberime Hoş geldiniz. Gragas bu aralar oldukça fazla orta koridorda oynanmaya başlanan bir şampiyon, bunun nedeni ise yüksek hasarı ve kitle kontrolü olsa gerek.

Gragas ile orta koridorda rakibinizi öldürmek o kadarda  zor değil rakibinizi q ile hem hasar hemde haraket hızını düşürerek onu farmdan uzak tutabilirsiniz.

Gragas’ın en iyi yönlerinden biride ultisidir bunu mantıklı kullanarak Takım savaşında rakiplerinizi kolayca takımınızın önüne atabilirsiniz iyi  bir rehber ile zafer kaçınılmaz 😀

Mid Gragas Build (İtem Dizilimi)

Mid Gragas Full Build

Mid Gragas Build

Mid Gragas İtem Dizilimi

Mid Gragas İtem

Mid Gragas Rün Dizilimi (Runes)

Mid Gragas Rün Dizilimi

Mid Gragas Rün

Mid Gragas Abilities (Yetenek Dizilimi)

Mid Gragas Yetenek Dizilimi

Mid Gragas Abilities

Mid Gragas Ct (Counter)

Mid Gragas Counter

Mid Gragas Ct

LoL Skin uygulamasına göz atabilirsiniz.

"Mid Gragas Ap" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
46 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları