Minecraft Çit Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Çit Yapımı

Minecraft Çit Nasıl Yapılır

Minecraft Çit Yapımı

Minecraft Çit Nasıl Yapılır ?

Minecraft çit oyunda üzerinden atlanamayan bazı eşyalar dandır. Çitleri yan yana koyuduğunuzda otomatik olarak bağlanırlar. Aynı şekilde bloklara da otomatik bağlanırlar. Çitler en çok kullanıldığı her hayvan çiftlikleridir, Yani yaşadığımız dünya ile aynı şekilde bir fark yok, hayvanlarınızın kaçmasını engellemek ve doğa ile iç içe olmasını sağlayabilirsiniz. Çit yapmak için çubuğa ve çalışma masasına ihtiyacınız var, Çubukları aşağıdaki resim ve videoda anlatılan gibi dizerseniz çit elde edebilirsiniz.

Çit Nasıl Yapılır

Çit Yapımı

 

Minecraft Ahşap Çit Yapımı

Çitlerin ana kullanım yeri normal olarak bir yerin çevresini kapatıp giriş ve çıkışları kapatmak olacaktır. Canavarların yada yaratıkların girişine karşı alınabilecek en iyi önlemlerden biridir.

 "Minecraft Çit Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
49 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: