Minecraft Çit Yapımı

Minecraft Çit Nasıl Yapılır

Minecraft Çit Yapımı

Minecraft Çit Nasıl Yapılır ?

Minecraft çit oyunda üzerinden atlanamayan bazı eşyalar dandır. Çitleri yan yana koyuduğunuzda otomatik olarak bağlanırlar. Aynı şekilde bloklara da otomatik bağlanırlar. Çitler en çok kullanıldığı her hayvan çiftlikleridir, Yani yaşadığımız dünya ile aynı şekilde bir fark yok, hayvanlarınızın kaçmasını engellemek ve doğa ile iç içe olmasını sağlayabilirsiniz. Çit yapmak için çubuğa ve çalışma masasına ihtiyacınız var, Çubukları aşağıdaki resim ve videoda anlatılan gibi dizerseniz çit elde edebilirsiniz.

Çit Nasıl Yapılır

Çit Yapımı

 

Minecraft Ahşap Çit Yapımı

Çitlerin ana kullanım yeri normal olarak bir yerin çevresini kapatıp giriş ve çıkışları kapatmak olacaktır. Canavarların yada yaratıkların girişine karşı alınabilecek en iyi önlemlerden biridir.

 "Minecraft Çit Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: