Minecraft Ev Yapımı (Video ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Ev Yapımı

Minecraft Ev Nasıl Yapılır

Minecraft Ev Yapımı

Minecraft Ev Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda ev yapımı sizin hayal gücünüze kalmış bir olaydır. Sınırlı sayıda malzeme ile oyun içerisinde nasıl bir ev yapacağınızın tamamen size kalmış  bir olaydır. Oyunda sadece ev değil yanı sıra saray, kule gibi değişik yapılar tasarlayabilirsiniz. Ev yapımında sizin zevkinize göre duvarlara renkli kutular ekleyerek göz zevkinize göre yapabilirsiniz. Gerçek hayatta olduğu gibi  1 sene sürmüyor ev yapımı sizin tasarlayacağınız evin büyüklüğüne göre 30-40 dakika arası sürüyor.

Minecraft Ev Yapımı Resimli Anlatım

Arkadaşlar oyun içerisinde ev yapmak için resimli anlatım arayabilirsiniz fakat resimleri tek tek kontrol ederek zaman kaybetmenize gerek yok aşağıda verdiğim video ile oyun içerisinde basit ev yapabilirsiniz.

Minecraft Ev Yapımı İzle

Garbarius kanalında arkadaşımız aşağıdaki ev tasarımını yapmış, video içerisindeki adımları takip ederseniz aşağıdaki evi sizde yapabilirsiniz. Yapacağınız ev ile biraz fazla uğraşıyorsunuz fakat en sonunda yaptığınıza değiyor. Videoda ki gibi sizde bütün her şey aynı yapmak zorunda değilsiniz, kendi göz zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Evi yapmaya başlamadan önce kanaldaki arkadaşımızın adımları dikkatlice takip etmenizi öneririm 

 "Minecraft Ev Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
255 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: