Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Minecraft Ev Nasıl Yapılır

Minecraft Ev Yapımı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Minecraft Ev Nasıl Yapılır

Minecraft Ev Yapımı

Minecraft Ev Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda ev yapımı sizin hayal gücünüze kalmış bir olaydır. Sınırlı sayıda malzeme ile oyun içerisinde nasıl bir ev yapacağınızın tamamen size kalmış  bir olaydır. Oyunda sadece ev değil yanı sıra saray, kule gibi değişik yapılar tasarlayabilirsiniz. Ev yapımında sizin zevkinize göre duvarlara renkli kutular ekleyerek göz zevkinize göre yapabilirsiniz. Gerçek hayatta olduğu gibi  1 sene sürmüyor ev yapımı sizin tasarlayacağınız evin büyüklüğüne göre 30-40 dakika arası sürüyor.

Minecraft Ev Yapımı Resimli Anlatım

Arkadaşlar oyun içerisinde ev yapmak için resimli anlatım arayabilirsiniz fakat resimleri tek tek kontrol ederek zaman kaybetmenize gerek yok aşağıda verdiğim video ile oyun içerisinde basit ev yapabilirsiniz.

Minecraft Ev Yapımı İzle

Garbarius kanalında arkadaşımız aşağıdaki ev tasarımını yapmış, video içerisindeki adımları takip ederseniz aşağıdaki evi sizde yapabilirsiniz. Yapacağınız ev ile biraz fazla uğraşıyorsunuz fakat en sonunda yaptığınıza değiyor. Videoda ki gibi sizde bütün her şey aynı yapmak zorunda değilsiniz, kendi göz zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Evi yapmaya başlamadan önce kanaldaki arkadaşımızın adımları dikkatlice takip etmenizi öneririm 

 

Minecraft Ev Yapımı YAPILAN YORUMLAR