Minecraft Eyer Yapımı

Minecraft Eyer Nasıl Yapılır ?

Minecraft Eyer Yapımı

Minecraft Eyer Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde çoğu oyuncu eyer yapamıyor yani eyerin yapıldığını bilmiyorlar. Çoğu oyuncu eyerin zindandaki sandıklarda bulabilirsiniz oda şansınız varsa diyor. Arkadaşlar bizim şansa falan ihtiyacımız yok yeterli eşyaları topladıktan sonra eyer yapabilirsiniz. Eyer yapmak için gereken malzemeler; 2 adet fırlatıcı, 1 adet basınç plakası, 1 adet sandık, 1 adet deri ve 1 adet demir külçesine ihtiyacımız var aşağıdaki videoda topladığınız eşyaları nasıl kullanacağınız gösteriyor. Videodaki adımları takip ederek eyer yapabilirsiniz. (eyer eşyalarınız  varsa :D)

 "Minecraft Eyer Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: