Minecraft Eyer Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Eyer Yapımı

Minecraft Eyer Nasıl Yapılır ?

Minecraft Eyer Yapımı

Minecraft Eyer Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde çoğu oyuncu eyer yapamıyor yani eyerin yapıldığını bilmiyorlar. Çoğu oyuncu eyerin zindandaki sandıklarda bulabilirsiniz oda şansınız varsa diyor. Arkadaşlar bizim şansa falan ihtiyacımız yok yeterli eşyaları topladıktan sonra eyer yapabilirsiniz. Eyer yapmak için gereken malzemeler; 2 adet fırlatıcı, 1 adet basınç plakası, 1 adet sandık, 1 adet deri ve 1 adet demir külçesine ihtiyacımız var aşağıdaki videoda topladığınız eşyaları nasıl kullanacağınız gösteriyor. Videodaki adımları takip ederek eyer yapabilirsiniz. (eyer eşyalarınız  varsa :D)

 "Minecraft Eyer Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: