Minecraft Fener Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Fener Yapımı

Minecraft Fener Nasıl Yapılır

Minecraft Fener Yapımı

Minecraft Fener Nasıl Yapılır ?

Minecraft dünyasında fener ne işe yarar? Fener minecraft içerisinde karanlık ortamları kızıltaş lambası tarzı eşyalar gibi ortamları aydınlatabilirsiniz. Renkli fener yaparak gökyüzünü aydınlatabilirsiniz, fenerin bir diğer özelliği ise aktif olarak çizginin yukarıya yani gökyüzüne çıktığında fenerin renklerini değişebilir olmasıdır. Fenerin rengini  değiştirmek için, kolay bir yöntem ile sadece renkli cam kullanarak yapabilirsiniz.

Resim ve Videolu Anlatım

Orta bölüme nether Yıldızı, alta 3 adet obsidyen ve kalan boş yerlere de cam ile doldurarak fenerinizi yapabilirsiniz.

Fener nasıl yapılır

Fener Yapımı

 

 "Minecraft Fener Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
59 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: