Minecraft Fener Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Fener Yapımı

Minecraft Fener Nasıl Yapılır

Minecraft Fener Yapımı

Minecraft Fener Nasıl Yapılır ?

Minecraft dünyasında fener ne işe yarar? Fener minecraft içerisinde karanlık ortamları kızıltaş lambası tarzı eşyalar gibi ortamları aydınlatabilirsiniz. Renkli fener yaparak gökyüzünü aydınlatabilirsiniz, fenerin bir diğer özelliği ise aktif olarak çizginin yukarıya yani gökyüzüne çıktığında fenerin renklerini değişebilir olmasıdır. Fenerin rengini  değiştirmek için, kolay bir yöntem ile sadece renkli cam kullanarak yapabilirsiniz.

Resim ve Videolu Anlatım

Orta bölüme nether Yıldızı, alta 3 adet obsidyen ve kalan boş yerlere de cam ile doldurarak fenerinizi yapabilirsiniz.

Fener nasıl yapılır

Fener Yapımı

 

 "Minecraft Fener Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: