Minecraft Huni Yapımı

minecraft huni nasıl yapılır

minecraft huni yapımı

Minecraft Huni Nasıl Yapılır ?

Minecraft küpler ile farklı tasarımlar yapmanızı sağlayan öğretici, 3 boyutlu bir oyundur. Minecraft aslında oyun içinde sizlere yapacağınız şeylerin sınırı olmadığını ve tamamen sizin hayal gücünüze bırakarak, oyuncuların imkansızı başarmasını istedi. Minecraft dünya üzerinde 40 milyon kullanıcıya hitap eden büyük bir oyun, diğer oyunlarda bulunan grafik, göze çarpan hikayeler vb. oyunda bulunmuyor. 3 boyutlu çok farklı bir evrene geçiş yapıyorsunuz. oyunda diğer oyunlar gibi hikaye yok, kullanıcılar oyuna başladığında kendi oyununu kendisi yaratıyor. Değişik materyaller kullanarak eşyalar üretiyorsunuz ve bu eşyalar ile binalar, yollar, şehirler inşa ediyorsunuz. Oyun modlarına göre savaşıyorsunuz, evinizi koruyorsunuz yani hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren bir oyun.

Huni yapımı 

  • İlk olarak çalışma masamıza giriyoruz, aşağıda gördüğünüz gibi demir külçeleri yerleştiriyoruz.
Minecraft huni nasıl yapılır

Minecraft huni üretim

  • Demir külçeleri huni şeklinde koyduktan sonra, ortasına sandık koyuyorsunuz.

minecraft sandık yapımı

  • Sandığı ortaya koyduğumuzda karşımıza huni çıkıyor, Huni eşyasını bu şekilde tekrarlayarak üretebilirsiniz.

minecraft huni yapma

  • Üretimi yaptıktan sonra karşınıza böyle bir eşya çıkıyor.

minecraft huni esyasi

 

Minecraft Huni Yapımı ve  Kullanımı

Minecraft oyununda eşyalarınızı veya ürettiğiniz her şeyi, huni eşyasını kullanarak içinden geçirebilirsiniz. Öncelikle huni yaptıktan sonra altına sandık koyduğunuz zaman eşyalarınız bu sandığa düşüyor. Sandığın içerisinden ürettiğiniz eşyaları alabiliyorsunuz. Yani kısacaHunisandıklara eşya dağıtır ve eşya tutabilir diğer blokların üzerinden eşya taşır."Minecraft Huni Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
223 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: