Minecraft Kale Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Kale Yapımı

Minecraft Kale Nasıl Yapılır

Minecraft Kale Yapımı

Minecraft Kale Nasıl Yapılır ?

Mİnecraft, 3 boyutlu küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan bir oyundur. 16 Mayıs 2009 dan yana milyonlarca oyuncu tarafından hiç durmaksızın oynanıyor. Minecraft ismini TIGSource adlı bir forumdan duyurmuş, yani oyun bu forumdan ünlü olup yoluna devam etmiş. Oyun içerisinde oynadığınız moda göre sınırsız tasarımlar yapabilirsiniz. Oyun içerisinde yapacağınız kale tamamen siz oyuncuların hayal gücüne kalmış bir olaydır. Tabi hiçbir yapıya bakmadan yapın demiyorum, videoları takip ederek, videolarda yapılan yapıları kendi minecraft dünyanızda daha iyi bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Aşağıdaki videolardaki adımları takip ederek kendi kalenizi yapabilirsiniz."Minecraft Kale Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
51 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: