Minecraft Kale Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Kale Yapımı

Minecraft Kale Nasıl Yapılır

Minecraft Kale Yapımı

Minecraft Kale Nasıl Yapılır ?

Mİnecraft, 3 boyutlu küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan bir oyundur. 16 Mayıs 2009 dan yana milyonlarca oyuncu tarafından hiç durmaksızın oynanıyor. Minecraft ismini TIGSource adlı bir forumdan duyurmuş, yani oyun bu forumdan ünlü olup yoluna devam etmiş. Oyun içerisinde oynadığınız moda göre sınırsız tasarımlar yapabilirsiniz. Oyun içerisinde yapacağınız kale tamamen siz oyuncuların hayal gücüne kalmış bir olaydır. Tabi hiçbir yapıya bakmadan yapın demiyorum, videoları takip ederek, videolarda yapılan yapıları kendi minecraft dünyanızda daha iyi bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Aşağıdaki videolardaki adımları takip ederek kendi kalenizi yapabilirsiniz."Minecraft Kale Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: