Minecraft Kapı Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Kapı Yapımı

Minecraft Kapı Nasıl Yapılır

Minecraft Kapı Yapımı

Minecraft Kapı Nasıl Yapılır ?

Minecraft‘ta kapılarınızı kendi göz zevkinize göre tasarlayabileceğiniz gibi bazı köylülerin evlerinden de alabilirsiniz. Kapı bizi oyun içerisinde evlerimize istenmeyen misafir girmesini ve kışları soğuk girmesini engelliyor. Minecraft’ta size önerebileceğim 2 kapı bulunuyor, biri demir diğeri ahşap olarak söyleyebilirim. Demir kapı yapmak için altı tane demir bloğuna, ahşap kapı içinde aynı şekilde altı tane tahta bloğuna ihtiyacımız var. Aşağıda verdiğim resimlerdeki gibi dizilim yaparsanız kapıları elde edebilirsiniz.

Minecraft Çit Kapısı Yapımı

Minecraft çit kapısı yapabilmek için 4 çubuk ve 2 tahta bloka ihtiyacımız var. Blokları ve çubukları aşağıda bulanan resimdeki gibi dizerseniz çalışma masası size çit kapısı verecektir.

Minecraft Çit Kapısı Nasıl yapılır

Minecraft Çit Kapısı Yapımı

Minecraft Kapı Yapımı Resimli Anlatım

Oyun içerisinde sizlere 2 tane kapı önerim var bunlardan biri demir kapı diğeri ise tahta kapı, bu kapıları yapabilmeniz için öncelikle çalışma masasına ihtiyacınız var. Çalışma masasına girdiğinizde üretim kısmına hangi kapıyı istiyorsanız o kapının ana maddelerini resimde ki gibi dizip elde edebilirsiniz.

  • Minecraft Demir Kapı Nasıl Yapılır

    Minecraft Demir Kapı Yapımı

  • Minecraft Demir Kapı Nasıl Yapılır

    Minecraft Tahta Kapı Yapımı"Minecraft Kapı Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
220 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: