Minecraft Kapı Yapımı

Minecraft Kapı Nasıl Yapılır

Minecraft Kapı Yapımı

Minecraft Kapı Nasıl Yapılır ?

Minecraft‘ta kapılarınızı kendi göz zevkinize göre tasarlayabileceğiniz gibi bazı köylülerin evlerinden de alabilirsiniz. Kapı bizi oyun içerisinde evlerimize istenmeyen misafir girmesini ve kışları soğuk girmesini engelliyor. Minecraft’ta size önerebileceğim 2 kapı bulunuyor, biri demir diğeri ahşap olarak söyleyebilirim. Demir kapı yapmak için altı tane demir bloğuna, ahşap kapı içinde aynı şekilde altı tane tahta bloğuna ihtiyacımız var. Aşağıda verdiğim resimlerdeki gibi dizilim yaparsanız kapıları elde edebilirsiniz.

Minecraft Çit Kapısı Yapımı

Minecraft çit kapısı yapabilmek için 4 çubuk ve 2 tahta bloka ihtiyacımız var. Blokları ve çubukları aşağıda bulanan resimdeki gibi dizerseniz çalışma masası size çit kapısı verecektir.

Minecraft Çit Kapısı Nasıl yapılır

Minecraft Çit Kapısı Yapımı

Minecraft Kapı Yapımı Resimli Anlatım

Oyun içerisinde sizlere 2 tane kapı önerim var bunlardan biri demir kapı diğeri ise tahta kapı, bu kapıları yapabilmeniz için öncelikle çalışma masasına ihtiyacınız var. Çalışma masasına girdiğinizde üretim kısmına hangi kapıyı istiyorsanız o kapının ana maddelerini resimde ki gibi dizip elde edebilirsiniz.

  • Minecraft Demir Kapı Nasıl Yapılır

    Minecraft Demir Kapı Yapımı

  • Minecraft Demir Kapı Nasıl Yapılır

    Minecraft Tahta Kapı Yapımı"Minecraft Kapı Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
196 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: