Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Minecraft Kapı Nasıl Yapılır

Minecraft Kapı Yapımı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Minecraft Kapı Nasıl Yapılır

Minecraft Kapı Yapımı

Minecraft Kapı Nasıl Yapılır ?

Minecraft‘ta kapılarınızı kendi göz zevkinize göre tasarlayabileceğiniz gibi bazı köylülerin evlerinden de alabilirsiniz. Kapı bizi oyun içerisinde evlerimize istenmeyen misafir girmesini ve kışları soğuk girmesini engelliyor. Minecraft’ta size önerebileceğim 2 kapı bulunuyor, biri demir diğeri ahşap olarak söyleyebilirim. Demir kapı yapmak için altı tane demir bloğuna, ahşap kapı içinde aynı şekilde altı tane tahta bloğuna ihtiyacımız var. Aşağıda verdiğim resimlerdeki gibi dizilim yaparsanız kapıları elde edebilirsiniz.

Minecraft Çit Kapısı Yapımı

Minecraft çit kapısı yapabilmek için 4 çubuk ve 2 tahta bloka ihtiyacımız var. Blokları ve çubukları aşağıda bulanan resimdeki gibi dizerseniz çalışma masası size çit kapısı verecektir.

Minecraft Çit Kapısı Nasıl yapılır

Minecraft Çit Kapısı Yapımı

Minecraft Kapı Yapımı Resimli Anlatım

Oyun içerisinde sizlere 2 tane kapı önerim var bunlardan biri demir kapı diğeri ise tahta kapı, bu kapıları yapabilmeniz için öncelikle çalışma masasına ihtiyacınız var. Çalışma masasına girdiğinizde üretim kısmına hangi kapıyı istiyorsanız o kapının ana maddelerini resimde ki gibi dizip elde edebilirsiniz.

  • Minecraft Demir Kapı Nasıl Yapılır

    Minecraft Demir Kapı Yapımı

  • Minecraft Demir Kapı Nasıl Yapılır

    Minecraft Tahta Kapı Yapımı

Minecraft Kapı Yapımı YAPILAN YORUMLAR