Minecraft Kayış Yapımı

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır

Minecraft Kayış Yapımı

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde kayış yapmak için ilk olarak bataklık haritası bulup girmeniz gerekiyor. Neden diye soruyorsanız, kayış yapmak için balçık topuna (Slime Ball) ihtiyacımız var. Bataklık haritasını kolayca bulabilirsiniz, ancak balçık topunu her bataklık haritasında bulamazsınız. Balçık topunu elde ettiğiniz takdirde kayış üretmek için yapmanız gereken sadece çalışma masasına gidip üretime balçık topunu ve ipleri yerleştirmek kalıyor. Üretime bir tane balçık topu, dört tane ip koyuyorsunuz. Aşağıda resimde verdiğim gibi yaparsanız kayış elde edebilirsiniz.

Minecraft Kayış Yapımı

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır

Kayış Yapımı Videolu Anlatım"Minecraft Kayış Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
13 kez okundu

Minecraft Kayış Yapımı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz
  1. Jelmer dedi ki:

    başkentinin en önemli meydanı Grand Place, Avrupa’da Orta Çağ”dan kalma en güzel meydanlardan biri. Son derece süslü olan bu

Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: