Minecraft Kayış Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - TabletAdam

Minecraft Kayış Yapımı

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır

Minecraft Kayış Yapımı

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde kayış yapmak için ilk olarak bataklık haritası bulup girmeniz gerekiyor. Neden diye soruyorsanız, kayış yapmak için balçık topuna (Slime Ball) ihtiyacımız var. Bataklık haritasını kolayca bulabilirsiniz, ancak balçık topunu her bataklık haritasında bulamazsınız. Balçık topunu elde ettiğiniz takdirde kayış üretmek için yapmanız gereken sadece çalışma masasına gidip üretime balçık topunu ve ipleri yerleştirmek kalıyor. Üretime bir tane balçık topu, dört tane ip koyuyorsunuz. Aşağıda resimde verdiğim gibi yaparsanız kayış elde edebilirsiniz.

Minecraft Kayış Yapımı

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır

Kayış Yapımı Videolu Anlatım"Minecraft Kayış Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
48 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: