Minecraft Kitap Yapımı

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır

Minecraft Kitap Yapımı

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyun içerisinde kitap yapmanız için gerekli eşyalar 3 adet sayfa 1 adet deriye ihtiyacımız var. Sayfa üretmek için şeker kamışına ihtiyacınız var, şeker kamışlarını çalışma masasının al bölümüne paralel bir şekilde 3 tane diziyoruz. Ardından çalışma masası bize kağıt veriyor. Deri aslında üretemiyorsunuz deriyi bulmanız gerekiyor herhangi bir inekten deri elde edebilirsiniz. Deri ve sayfa elde ettikten sonra kitabı aşağıdaki resim ve videodaki anlatım ile yapabilirsiniz.

Kitap Nasıl Yapılır

Kitap Yapımı

Videolu Anlatım

 "Minecraft Kitap Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
13 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: