Minecraft Kitap Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Kitap Yapımı

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır

Minecraft Kitap Yapımı

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyun içerisinde kitap yapmanız için gerekli eşyalar 3 adet sayfa 1 adet deriye ihtiyacımız var. Sayfa üretmek için şeker kamışına ihtiyacınız var, şeker kamışlarını çalışma masasının al bölümüne paralel bir şekilde 3 tane diziyoruz. Ardından çalışma masası bize kağıt veriyor. Deri aslında üretemiyorsunuz deriyi bulmanız gerekiyor herhangi bir inekten deri elde edebilirsiniz. Deri ve sayfa elde ettikten sonra kitabı aşağıdaki resim ve videodaki anlatım ile yapabilirsiniz.

Kitap Nasıl Yapılır

Kitap Yapımı

Videolu Anlatım

 "Minecraft Kitap Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
37 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: