Minecraft Merdiven Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Merdiven Yapımı

Minecraft Merdiven Nasıl Yapılır

Minecraft Merdiven Yapımı

Minecraft Merdiven Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda merdivenler işimize fazlaca yaramaktadır. Merdivenler normal dünyada olduğu gibi yatay veya dikey olarak tırmanmanıza olanak sağlayan eşyadır. Merdiven yapmak için bir tane çalışma masasına ve 7 adet çubuğa ihtiyacımız var. Aşağıda verdiğim resimdeki gibi dizdiğiniz takdirde size çalışma masası merdiven verecektir.  Oyun içerisinde blokların yanına meşaleler koyduğumuz gibi merdivenleri de  blokların yanına koyabiliyoruz. Merdivenleri kullanmanız için merdivenin yanına gidip zıplayıp ardından ileri tuşuna basarak yukarı yada aşağı gidebilirsiniz.

 

Minecraft Merdiven Yapımı Resimli Anlatım

Merdiven yapmak için topladığınız eşyaları resimde verdiğim gibi dizdiğiniz takdirde size merdiven verecektir. Yukarıdan videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Minecraft merdiven nasıl yapılır

Merdiven yapımı

 

 "Minecraft Merdiven Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
174 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: