Minecraft Merdiven Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Merdiven Yapımı

Minecraft Merdiven Nasıl Yapılır

Minecraft Merdiven Yapımı

Minecraft Merdiven Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda merdivenler işimize fazlaca yaramaktadır. Merdivenler normal dünyada olduğu gibi yatay veya dikey olarak tırmanmanıza olanak sağlayan eşyadır. Merdiven yapmak için bir tane çalışma masasına ve 7 adet çubuğa ihtiyacımız var. Aşağıda verdiğim resimdeki gibi dizdiğiniz takdirde size çalışma masası merdiven verecektir.  Oyun içerisinde blokların yanına meşaleler koyduğumuz gibi merdivenleri de  blokların yanına koyabiliyoruz. Merdivenleri kullanmanız için merdivenin yanına gidip zıplayıp ardından ileri tuşuna basarak yukarı yada aşağı gidebilirsiniz.

 

Minecraft Merdiven Yapımı Resimli Anlatım

Merdiven yapmak için topladığınız eşyaları resimde verdiğim gibi dizdiğiniz takdirde size merdiven verecektir. Yukarıdan videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Minecraft merdiven nasıl yapılır

Merdiven yapımı

 

 "Minecraft Merdiven Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
200 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: