Minecraft Obsidyen Yapımı

Minecraft Obsidyen Nasıl Yapılır

Minecraft Obsidyen Yapımı

Minecraft Obsidyen Nasıl Yapılır ?

Obsidyen minecraft dünyasına 2010 yılında eklenmiş, su ve lavın birleşmesi ile elde edilen bir bloktur. Obsidyen sadece elmas kazma ile kolayca kırılabilir bir eşyadır diğer kazma vb. gibi eşyalar ile kırılması biraz zaman alabilir. Nether portalı için en az 10 adet obsidyen gereklidir. Obsidyen bloğu portal, büyü masası ve end sandığı yapımında kullanılan özel eşyalardan biridir yada bir tanesidir.

  1.  Obsidyen yapımı için öncelikle bir adet lav kovası ve bir adet de su kovası lazım

   Lav ve su kovası nasıl yapılır

   Lav ve su kovası

  2.  İlk olarak lavı dökün ve lavın yayılmasını bekleyin
  3.  Yayılan lavın üzerine suyu dökün
  4. su döktüğünüzde kayalar oluşacaktır, kayaların yanında da obisdyen çıkması lazım
Obsidyen nasıl yapılır

Obsidyen

Videolu Anlatım

Aşağıda verdiğim videoyu adım adım takip ederek obsidyen yapıp, portal ile geçiş sağlayabilirsiniz."Minecraft Obsidyen Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: