Minecraft Ocak Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Ocak Yapımı

Minecraft Ocak Nasıl Yapılır

Minecraft Ocak Yapımı

Minecraft Ocak Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde ocak oyuncular için çok önemli bir eşya, yani olmazsa olmaz bir eşya çünkü ocakta bir çok şey yapabiliyorsunuz. Bunlara örnek olarak cam olabilir sonuç olarak, ocağa kum ve kömür koyarak cam blok, demir madenini eritmek, odunu yakarak kömür yapmak veya yemek yapmak gibi işimize çokça yarayacağı için en bir tane elimizde bulunması gerekir. Ocak üretmek için öncelikle çalışma masasına girin ardından 8 adet kırık taşı diziyorsunuz, dizdikten sonra çalışma masası size ocak veriyor. Aşağıdaki resim veya videodaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

ocak nasıl yapılır

Ocak Yapımı"Minecraft Ocak Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
30 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: