Minecraft Ocak Yapımı

Minecraft Ocak Nasıl Yapılır

Minecraft Ocak Yapımı

Minecraft Ocak Nasıl Yapılır ?

Minecraft içerisinde ocak oyuncular için çok önemli bir eşya, yani olmazsa olmaz bir eşya çünkü ocakta bir çok şey yapabiliyorsunuz. Bunlara örnek olarak cam olabilir sonuç olarak, ocağa kum ve kömür koyarak cam blok, demir madenini eritmek, odunu yakarak kömür yapmak veya yemek yapmak gibi işimize çokça yarayacağı için en bir tane elimizde bulunması gerekir. Ocak üretmek için öncelikle çalışma masasına girin ardından 8 adet kırık taşı diziyorsunuz, dizdikten sonra çalışma masası size ocak veriyor. Aşağıdaki resim veya videodaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

ocak nasıl yapılır

Ocak Yapımı"Minecraft Ocak Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
8 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: