Minecraft Ok Yapımı

Minecraft Ok Nasıl Yapılır

Minecraft Ok Yapımı

Minecraft Ok Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda ok ve oku fırlatmak için yay eşyası işimize fazlaca yaramaktadır. Uzaktaki canavarları yada hedefi vurmanızda çok etkili bir silahtır.  Ok ve yay kullanmak diğer silahları kullanıma oranla daha iyi bir silahtır, ok fırlattığınızda, ne kadar fırlatırsanız fırlatın fark etmez hepsini yerden toplaya biliyorsunuz. Etraftan tekrar ve tekrar okları topladığınız için tekrardan ok yapmanıza gerek kalmıyor. Yay ve oklara iskelet öldürerek de  sahip olabilirsiniz.

Ok yapmanız için tüğe, çubuğa ve çakmak taşına ihtiyacınız var. Tüğ, çubuk ve çakmak taşını aşağıdaki gibi dizerseniz çalışma masası size ok verecektir.

Ok nasıl yapılır

Ok yapımı

Minecraft Yay Yapımı

Yay yapmak için 3 çubuğa 3 ipliğe ihtiyacınız var. İplikleri ve çubukları resimde gördüğünüz gibi çalışma masasına dizerseniz yay üretmiş olacaksınız.

 Yay Nasıl Yapılır

Yay Yapımı"Minecraft Ok Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: