Minecraft Ok Yapımı (Video Ve Resimli Anlatım) - Tablet Adam

Minecraft Ok Yapımı

Minecraft Ok Nasıl Yapılır

Minecraft Ok Yapımı

Minecraft Ok Nasıl Yapılır ?

Minecraft oyununda ok ve oku fırlatmak için yay eşyası işimize fazlaca yaramaktadır. Uzaktaki canavarları yada hedefi vurmanızda çok etkili bir silahtır.  Ok ve yay kullanmak diğer silahları kullanıma oranla daha iyi bir silahtır, ok fırlattığınızda, ne kadar fırlatırsanız fırlatın fark etmez hepsini yerden toplaya biliyorsunuz. Etraftan tekrar ve tekrar okları topladığınız için tekrardan ok yapmanıza gerek kalmıyor. Yay ve oklara iskelet öldürerek de  sahip olabilirsiniz.

Ok yapmanız için tüğe, çubuğa ve çakmak taşına ihtiyacınız var. Tüğ, çubuk ve çakmak taşını aşağıdaki gibi dizerseniz çalışma masası size ok verecektir.

Ok nasıl yapılır

Ok yapımı

Minecraft Yay Yapımı

Yay yapmak için 3 çubuğa 3 ipliğe ihtiyacınız var. İplikleri ve çubukları resimde gördüğünüz gibi çalışma masasına dizerseniz yay üretmiş olacaksınız.

 Yay Nasıl Yapılır

Yay Yapımı"Minecraft Ok Yapımı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
49 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: